Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine Dikey Geçiş

Değerli elektronik eğitimi mezunları, ülkemizde iki yıllık önlisans eğitiminizi okurken, birkaç yıl daha eğitim alarak bir lisans öğrencisi olmak ister misiniz? Bu şekilde bir ilerleme kararı vermeniz durumunda bize ulaşınız. Çünkü size mükemmel dikey geçiş olanaklarından birini tanıyacağız. Bu kararınızda dikkate almanız gereken üniversitelerin başında Uluslararası Travnik Üniversitesi gelmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi elektronik mühendisliği bölümünde kalan senelerinizi tamamlayarak dikey geçiş sayesinde mühendis diplomanızı elinize alabilirsiniz. Elektrik mühendisliğine dikey geçiş olanakları Türk öğrencilerin yaralanması için bekliyor. Bu muhteşem gelecek fırsatını kesinlikle kaçırmamalısınız. Yılın 12 ayı dikey geçiş kaydı için firmamız Eurostar a başvurabilirsiniz. Her zaman yanınızdayız ve yardımcı olmak için sizi bekliyoruz.

Elektronik mühendisliğine dikey geçiş imkanından yararlanarak, Uluslararası Travnik Üniversitesi gibi bir Avrupa üniversitesinden, mühendislik diplomasıyla mezun olma şansını elde edeceksiniz. Kendinize, geleceğinize sadece iki yıl eğitim alarak harika bir yatırım yapacaksınız. Ve mavi diplomanızla bunu da elde edeceksiniz. Mavi diploma Bologna kriterlerine uygun olan Avrupa Birliği üniversiteleri tarafından verilmektedir. Bunun anlamı, tüm AB ülkelerinde geçerli olan diplomadır ve tüm Avrupa ülkelerinde geçerli kabul edilmektedir. Yani Uluslararası Travnik Üniversitesinden mezun olan öğrenciler tüm Avrupa ülkelerinde çalışabilirler. Dünya ülkeleri için de aynı durum geçerlidir değerli gençler. ABD dahil birçok ülkede, firma ve kurumda çalışma şansınız doğacaktır.

Bosna Hersek bilindiği gibi kardeş ve dindaş ülkemizdir. Travnik de ülkenin en güzel kentlerinden biridir. Osmanlı izlerinin hala sürdüğü bu güzel şehirde çok güzel bir öğrencilik hayatı sürdürebilirsiniz. Elektronik mühendisliğine dikey geçiş sistemi kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Yılın 12 ayı kayıt için, sınavsız ve puansız şekilde kayıt yaptırabilirsiniz. Bizden inanılmaz izler taşıyan, tarih kokan ve zengin bir kültürün içinde birkaç eğitim yılınızı geçirme şansınız olacak. Güler yüzlü insanlar, huzurlu bir yaşam, sizi kesinlikle zorlamayacak ucuz bir kentte yaşama fırsatı yüzünüzü güldürecek. Yani sadece fakültenin kalitesi değil, genel anlamda birçok detay da rahat bir öğrencilik yaşamanızı mümkün kılacak. Her an, her sorunuzda Eurostar olarak yanınızda olacağımızdan da emin olunuz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!