Elektrik Mühendisliği DGS Taban Puanları

Elektrik Mühendisliği DGS Taban Puanları

Değerli öğrencilerimiz, her zaman en uygun ve cazip yurtdışı eğitim olanaklarını size tanıtan firmamız Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak, yeni ve sizi başarılara ulaştıracak eğitim önerileri ile karşınızdayız. Ülkemizde elektronik bölümlerinde eğitim alan öğrencilerimiz için lisans tamamlama seçeneği sunacağız. Önlisans elektronik eğitimi alan öğrenciler, AÖF eğitimi alanlar, yüksek okul mezunları mutlaka Eurostar Yurtdışı Eğitim ile iletişime geçiniz. Dünya çapında geçerli ve YÖK onaylı, AB bünyesinde mavi diplomanızla küresel anlamda bir kariyerin sahibi olabilirsiniz. Elektronik mühendisliği için lisans tamamlama seçeneklerini kesinlikle değerlendirmelisiniz.yurtdışında bulunan analaşmalı olduğumuz üniversitelerde Türk öğrencilerine son derece cazip olanaklarla lisans tamamlama imkanı sunulmaktadır. Elektronik bölümü de buna dahildir.

Elektrik mühendisliği DGS taban puanları konusunda da Türk öğrencilerinin endişe etmesine gerek yok. Çünkü anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, elektrik mühendisliği DGS taban puanları uygulaması kesinlikle yapmamaktadır. Yani ülkemizdeki gibi sınav şartı, sınavı geçme şartı benzeri bir zorunluluk yoktur. Öte yandan DGS puanlarınızda minimum ve maksimum limit şartı da kesinlikle bulunmamaktadır. Puan sisteminin olmaması ülkemizdeki Türk öğrenciler için gerçekten çok önemli bir avantajdır. Herhangi bir sınav stresi yaşamadan, puanım tutar mı stresine girmeden yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelere başvurabilirsiniz. Öğrencilerimiz tamamen sınavsız şekilde diplomaları ile kabul edilmektedir. Bu avantajlarla birlikte son derece kaliteli akademisyen kadrosu ile seçkin bir eğitimden geçeceksiniz.

Elektrik mühendisliği DGS taban puanları şartı aranmaksınız, sizden istenen diploma gibi temel belgelerle kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu konuda ve eğitim sürecinizde de Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak her zaman yanınızdayız. Üniversitede harç miktarları senelik şekilde değişse de bu miktarların son derece cüzi olduğunu belirtelim. Ödemeler ile Eylül ve Ocak aylarında yapılmaktadır. Üniversitelerimiz, Avrupa’nın en güzel ve huzurlu şehirlerinde bulunmaktadır. Bir müze kent olan şehirler aynı zamanda yeşiller içinde kesinlikle görülmesi gereken bir yerdir. Üniversitelerimizin bulunduğu ülkeler de çoğu Müslüman olan, Türkleri çok seven insanlardan oluşmaktadır. Gerçekten içinize sinecek bir eğitimi, mükemmel bir üniversite de almak sizin için son derece avantajlı olacak.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!