Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı Lisans Tamamlama

Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı Lisans Tamamlama

Hem mutlaka görülesi, hem de yaşanılası bir ülkede üniversite eğitimi almak ister misiniz? Yanıtınız evet ise, size parlak bir geleceğin kapılarını aralayacak bir üniversitelerden bahsetmek istiyoruz sizlere. Yurtdışından bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler özelliği elbette sadece güzel bir kentte bulunması değil. Son derece uzman ve kaliteli bir eğitim kadrosu ile dünya standartlarında bir eğitim alabilirsiniz. Bu seçkin üniversitede AB resmi statüsü olan Bologna kriterlerine uygun şekilde eğitimi alacak ve dünya çağında eğitim alma olanaklarını elde edeceksiniz. Elektrik ve elektronik mühendisliği kapsamında da lisans ve lisans tamamlama seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı lisans tamamlama imkânları da yurtdışından bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler bünyesinde Türk öğrencilerine sunulmaktadır. İmkanların gerçekten son derece avantajlı olduğunu belirtelim. Sadece diplomanızla bu durumda elektrik alanında meslek yüksek okulu diplomanızla yani önlisans diplomanızla başvurabilirsiniz. Bunun dışında, apostil şehri içeren trankriptiniz de eklenmelidir. İşte sevgili öğrenciler, bu program için başvurunuz bu kadar kolay. Harç ödemeleri üniversite tarafından yıllık olarak belirlenmektedir. Buna göre Eylül ve Ocak aylarında, yani iki sömestre başında ödemenizi yapacaksınız. Asla yüksek tutarlar değildir. Eurostar Yurtdışı Eğitim şubelerimizden ya da sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı lisans tamamlama ile iki senelik eğitiminize 3.sınıftan devam ederek iki sene daha eğitim görerek tam 47 Avrupa ülkesinde geçerli mavi diplomanızı alacaksınız. Tabi ki lisans mezunu olacaksınız. Geleceğe çok daha eğitimi ve parlak şekilde bakabileceksiniz. Aslında ülkemizden çok daha az masrafla bu eğitiminizi alacaksınız. Aileniz ve siz zorlanmayacaksınız. Çok farklı bir kültürde uluslararası bir ortamda farklı çevrelere girerek kendinizi geliştirme ve vizyon değiştirme şansınız yakalayacaksınız. Konaklama ve yeme içme, ısınma, ulaşım gibi giderlerinizin de bütçenizi sarsmayacağını ekleyelim. Küreselleşen dünyada kendinizi geliştirmeniz gerektiğini unutmamalısınız gençler.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!