Elektrik Bölümü AÖF Lisans Tamamlama

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde hayalini kurduğunuz elektrik ve elektronik mühendisliği bölümünde eğitiminizi tamamlayabilir ve meslek diplomanızı alabilirsiniz. Ülkemizde bir önlisans öğrencisi iken seçkin üniversitede eğitim alarak elektrik bölümü AÖF lisans tamamlama olanakları sayesinde, artık diplomalı bir mühendis olabilirsiniz. İki senelik önlisans eğitiminizi aldınız ve artık çalışma hayatına başlayabilirsiniz. Elbette hemen de çalışabilirsiniz değerli gençler.

Elektik bölümü çalışma alanı geniş bir daldır. Kendi işinizi kurabilirsiniz, çeşitli işletmelerde çalışabilirsiniz. Ancak, gelişen ve küreselleşen dünyada kişilerin kendilerini geliştirmeleri gerekir. Bunu eklememize izin verin. Bu nedenle işinde deneyimli ve uzman firma Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak tavsiyemiz ufkunuzu her zaman geniş tutun. Elinizde birçok olanak olduğunu unutmayın.

Son derece köklü bir üniversite olan yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, elektrik bölümü AÖF lisans tamamlama imkanını elde edebilirsiniz. Üstelik kesinlikle sınavsız şekilde. Üniversitelerimizde ülkemizden sınavsız olarak öğrencilerimiz kabul edilmektedir. Gerekli şartlara haiz yani diploması olan gençlerimiz de lisans tamamlama, master gibi imkanlardan yararlanabilirler. Siz de elektrik alanında aldığınız eğitiminize bu şekilde devam edebilirsiniz.

Sevgili gençler, biz Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında size yardımcı olmaya hazırız. Geleceğinize donanımlı olarak bakmanız kaliteli bir eğitimden geçer. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde bunu en özel şekilde yapabilirsiniz. Elektrik bölümü AÖF lisans tamamlama eğitimi, modern tekniklerle deneme yanılma yöntemi ile modern bir eğitim alması sağlanmaktadır.

Kayıtların süresi tüm yıl boyunca alınabilir. Kurumumuzdan bilgi alabilirsiniz. Hem internet sitemiz, hem şubelerimiz, hem de telefon üzerinde çağrı merkezimizden yararlanabilirsiniz. Elbette aklınızda birçok soru olacaktır, yanıtlamaya ve size sonuna kadar yardımcı olmaya hazırız. Geçmiş yıllarda yurt dışında eğitim almak gerçekten çok büyük maliyetlerdeydi ancak günümüzde asla bu rakamlar geçerli değildir. Önyargılarınızı bırakın ve bilmek istediğiniz her şeyi kurumumuzdan öğrenin. Üstelik üniversiteden aldığınız diplomanızın AB kirterlerine uygun ve AB ülkelerinde geçerli olduğunu belirtelim. Yani mezun olduktan sonra sadece ülkemizde çalışmak zorunda değilsiniz. Diğer ülkelerde master yapabilir veya çalışmaya başlayabilirsiniz. Kariyer planlarınızı çok daha geniş sınırlarda tutabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!