Elektrik Teknikerlerine Lisans Tamamlama

Ülkemizde elektrik teknikerliği eğitimi alan değerli öğrencilerimiz, Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ile yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden elektronik bölümünde lisans tamamlama şansını elde edebilirsiniz. Elektrik teknikerlerine lisans tamamlama seçenekleri için mutlaka bürolarımızdan çağrı merkezimizden ya da internet sitemizden iletişime geçiniz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, ülkemizden sınavsız şekilde öğrencileri kabul etmektedirler. Elektrik bölümü de aynı şekildedir. Sınıflar az kişilik sınıflardan oluşmaktadır ve inter aktif yani tüm öğrencilerin katılımları sağlanarak eğitim verilmektedir.

Elektrik teknikerlerine lisans tamamlama eğitimi Türk öğrencilere önemli avantajlarla sunulmaktadır. Öncelikle belirtmek gerekir ki yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, ülkemizden tamamen sınavsız şekilde öğrenci kabul etmektedir. Eğitiminizi aldığınıza dair diplomanız ve transkript gibi evrakınızı resmi kanallardan alarak sunmanız yeterlidir. Sınavsız eğitim alma olanağı Türk öğrenciler için gerçekten avantajlıdır. Sınav stresi yaşamadan, başarısız olurum korkusu olmadan hedefinize ulaşma şansınız olacaktır. Lisans tamamlamak ve hayalinizdeki elektrik mühendisliği eğitimi için kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalısınız. Size bu imkânı Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumumuz aracılığı ile sunmaktayız. Yıl içinde her zaman lisans tamamlama eğitimleri için başvurabilirsiniz. Elbette pasaport gibi yurt dışı çıkış belgelerini ve belirli bir harç miktarını tamamlamanız gerekmektedir. Bu detayları kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

Üniversite ödemelerinin harç şeklinde yılda iki taksitle ödendiğini belirtelim. Eylül ve Ocak aylarında yapılacak ödemeler son derece makul düzeydedir. Bu detayların tümünü sizlere eksiksiz aktaracağız. Ülkemizdeki özel üniversitelerle kesinlikle kıyaslanmayacak düzeyde uygun rakamlardır. Yıllık harç ödemeleri makul ücretlerdir. Öte yandan genel anlamda şehirde bir öğrenci için yaşam ve eğitim giderlerinin de uygun olduğunu belirtelim. Avrupa’nın en ucuz şehrinde eğitim almanın avantajını yaşayacaksınız. Elektrik teknikerlerine lisans tamamlama eğitimi bir başka köklü kurumda hem sınavsız hem de bu kadar modern bir eğitimle ve diğer avantajlar size sunulmaz. Bunu unutmayınız. Mutlaka Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak kurumumuzla iletişime geçin, size mühendislik diplomanızı kazandıracak bu eğitimi kesinlikle alın.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!