Elektrik Ön Lisans Mezunları Lisans Tamamlama Bölümleri

Ülkemizde yüksekokulların elektrik bölümlerinde okuyan öğrencilerin eğitimlerine 4 yıllık üniversitelerde devam etmeleri ve bu şekilde mezun olmaları her zaman için sıkıntılı bir durum olmuştur. Özellikle aynı alanda eğitim alan iki kişi arasında 4 yıllık okumuş olan kişilerin her zaman avantajlı olmaları birçok kişinin bu konuda çözüm arayışı içine girmesine neden olmaktadır. Ancak artık bu konuda çekilen sıkıntılara gerek kalmamıştır çünkü Bosna Hersek’te yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesi özel olarak tanıdığı imkânlar ile ülkemizdeki yüksekokul öğrencilerine eğitimlerini lisans seviyesinde tamamlama olanağı sunmaktadır. Üstelik hiçbir şekilde sınava gerek olmaması ve aynı zamanda yılın 12 ayı kayıt imkânı olması de birçok kişinin soluğu Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde almasına neden olmaktadır.

Uzun zamandan bu yana verdiği kaliteli eğitimi ve elektrik eğitimi konusunda öğrencilere sunduğu olanakları ile dikkatleri çeken bu üniversite, özellikle %100 Türkçe verdiği eğitimleri ile artık ülkemizdeki yüksekokul elektrik öğrencilerine ve elektrik ön lisans mezunlarına Elektrik Ön Lisans Mezunları Lisans Tamamlama Bölümleri ile farklı bir deneyim yaşama olanağı sunmaktadır. Bosna Hersek’in en özel bölgelerinden birinde yer alan ve öğrencilerine son derece kaliteli bir eğitim olanağı sunan bu eğitim kurumu, uzman eğitimci kadrosu ve son teknoloji ile donatılmış olan eğitim ortamları ile her zaman için ülkemizdeki öğrencilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Gerek ülkemize oranla çok daha uygun fiyatlar karşılığında verdiği eğitimleri, gerekse tamamen Türkçe içeriği ile ülkemizdeki ön lisans öğrencilerine eğitimlerini lisans düzeyinde tamamlama olanağı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi, hem yurtdışı deneyimi yaşamak isteyen hem de kendilerini evlerinde hissetmek isteyen herkesi beklemektedir.

Ülkemizde olduğu gibi herhangi bir şekilde dikey geçiş sınavı stresi yaşamadan ve daha da önemlisi bütçelerini sarsmadan son derece kaliteli bir eğitim ile ön lisans eğitimlerini lisans şeklinde tamamlamak isteyen herkes artık Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin kendilerine sundukları bu özel imkânı değerlendirebilmektedir. Gerekli kayıt evraklarını tamamlayan ve yılın herhangi bir zamanında diledikleri gibi kayıt işlemlerini yaptırabilen her öğrenci Uluslararası Travnik Üniversitesi gibi ismini her geçen gün daha fazla kişiye duyurmayı başarmış bir eğitim kurumundan mezun olmanın ayrıcalığını yaşayabilmektedir.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!