Elektrik Elektronik Mühendisliği Dikey Geçiş Şartları

Elektrik Elektronik Mühendisliği Dikey Geçiş Şartları

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde sınavsız ve puansız olarak dikey geçiş şansınızı değerlendirebilirsiniz. Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan üniversitelerimize dikey geçiş yaparak 3. sınıftan lisans eğitiminize devam edebilirsiniz. Önlisans diplomanızı aldıysanız ve birkaç belgeyle daha başvurunuz yaparak eğitiminize başlayabilirsiniz.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler güzel bulundukları ülkelerin en güzel şehirlerinde yer almaktadır. Ülkemiz öğrencilerine sınavsız şekilde dikey geçiş imkanı da sağlanmaktadır. Özellikle geleceği son derece parlak elektronik ve elektronik mühendisliği bölümünde eğitiminizi alabilirsiniz. Dikey geçiş imkanı da aynı şekilde mümkündür. Elektrik elektronik mühendisliği dikey geçiş şartları konusunda çekinceniz ve ön yargınız olmasın. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektrik elektronik mühendisliği dikey geçiş şartları Türk öğrenciler için asla zorlayıcı değildir. Herhangi bir DGS puan şartı veya sınav şartı aranmamaktadır. Lise diplomanız yani bu lise meslek yüksek okulu diplomasıdır, okulunuzdan alacağınız transkript belgeniz, resmi onaylı şekilde verilmelidir. Bunu dışında elbette yurt dışına çıkmak için pasaport gerekmektedir. Size istenen belgeler ve okul ücretleri konusunda tüm bilgileri vereceğiz.

Bu programın şartları yanında, elbette okul için de belirli bir miktar harç ödemesi yapmanız gerekmektedir. Ödemenizi yapmanız durumunda kayıt için tüm işlemler tamamlanır. Okul ücretleri son derece makul olup asla sizi zorlamayacak durumdadır. Bunun yanında senede iki taksitle ödeyebilirsiniz. Genel anlamda şehirde konaklama, yeme içme gibi giderlerin de son derece makul olduğunu ekleyelim. Evde veya odada kalma ya da yurtta konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Harika bir üniversite yaşamı sizi bekliyor. Geleceğe güvenle bakmak için mavi diplomanız sizi bekliyor. Bu güzel fırsatı kaçırmayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim hep sizinle olacak.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!