Elektronik Lisans Tamamlama

Ülkemizde elektronik eğitimi almış ve iki senelik önlisans bölümünden mezun olmuş bir genç misiniz? Öncelikle belirtelim, elektronik eğitimi son derece geçerlidir. Bu eğitim almış olduğunuz ana dal ile eğitiminizi tamamlayarak mühendislik alanlarında diploma alabilirsiniz. Elektrik ve elektronik eğitimi dünya alanında çalışma imkanları olan sınırlar ötesi eğitimlerden biridir. Ancak resmi olarak kalitesi ve geçerliliği kabul edilmiş yüksek öğrenim kurumlarından yararlanmanızda fayda var. Bu şekilde bir diploma ile dünyanın hemen her ülkesinde son derece iyi firmalarda ya da kurumlarda çalışabilirsiniz. Ülkemizde iki senelik ön lisans eğitimini tamamlamış olan gençlerimiz de yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektronik lisans tamamlama imkanlarından yararlanabilirler.

Elektronik lisans tamamlama eğitim imkanından yararlanmak için kurumumuz Eurostar yurtdışı Eğitim ile iletişime geçebilirsiniz ve detayları öğrenebilirsiniz. Bu imkanı kesinlikle göz ardı etmemenizi dileriz çünkü harika bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Öncelikle belirtmek gerekir, üniversitelerimizde ülkemizden öğrencileri sınavsız şekilde kabul etmektedir. Yani YGS stresi yaşamayacaksınız.

Diplomanız ve sizden istenen bazı temel belgelerle başvurunuzu yapabilirsiniz. Öte yandan senelik üniversite harçlarının ülkemizle kıyaslandığında son derece uygun olduğunu da ekleyelim. Üstelik eylül ve ocak ayları olmak üzere iki taksitle ödeyebilirsiniz. Üniversitelerimizin bulunduğu şehirlerde ulaşım da ekonomik olmakla birlikte birçok yere yürüyerek de gidebilirsiniz. Yani öğrenci olarak yaşam giderleriniz fazla olmaz.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde tam anlamıyla barış ve huzur içinde son derece sosyal bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Spor ve sanat aktiviteleri dahil birçok etkinliğe katılabilirsiniz.

Üniversitelerimiz Bologna kriterlerine uygun ve resmi AB üniversitelerdir. Aldığınız diploma tüm kıtada resmi kabul edilir ve tanınır. Mezun olduktan sonra yurt dışı çalışma alanlarını da değerlendirebilirsiniz. YÖK tarafından da tanınan diplomanızla ülkemizde de çalışma alanları sizleri bekliyor olacak.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!