Elektrik Mühendisliği DGS Kayıt Tarihleri

Elektrik Mühendisliği DGS Kayıt Tarihleri

Üniversite eğitiminizi yurt dışında yapmak istiyorsanız, yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler bunun için son derece uygundur. Değerli gençlerimiz, ülkemizde malum sınav sisteminin olması sizin için zorlayıcı olmaktadır. En başarılı öğrenciler bile sınav stresi yüzünden aslında kapasitelerinin çok altında üniversitelere girmek zorunda kalmaktadırlar. Bunun yanında, birçok öğrenci amaçladıkları fakültelerden çok başka bir fakültede eğitim almak zorunda kalmaktadır. Birçok öğrencinin hayal ettiği fakülte başka mezun olduğu fakülte başkadır ülkemizde. Bu nedenle, ülkemizde sınav stresi yaşamak yerine, yurt dışı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu konuda uzun yıllardır, profesyonel çalışmamız ve gelişmeleri yakından takip etmemizle firmamız Eurostar a güvenebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı eğitim olarak yurt dışında eğitim deyince aklınıza gelmesi gereken firmayız. Yurt dışında her an yanınızdayız ve kesinlikle eğitim yaşamınız başladıktan sonra da sizi bırakmıyoruz. Türk öğrencilerin rahat ve huzurlu öğrencilik yılları geçirecekleri eğitim kurumlarının başında yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler gelmektedir. Mühendislik fakülteleri alanında kurumun özenli bir eğitim politikası olduğunu belirtelim. Özellikle elektrik mühendisliği gibi son derece geçerli bir mesleğin eğitimini alabilirsiniz. Lisans tamamlama seçenekleri de sizleri bekliyor. İlk sınıftan itibaren dört senelik eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca okulun Türk öğrencilere sunduğu lisans tamamlama şansını da tercih edebilirsiniz. Elektrik mühendisliği DGS kayıt tarihleri 12 ay devam etmektedir. Yani belirli gün, hafta veya ay sınırlaması bulunmamaktadır. 12 ay boyunca firmamızdan da bilgi ve yardım alarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Elektrik mühendisliği DGS kayıt tarihleri konusunda sınırlama bulunmamakla birlikte elbette sizden istenen bazı belgelerin olduğunu belirtelim. Başvuru belgeniz, transkript, diploma aslı, nüfus cüzdanı, pasaport gibi bazı belgelerin hazır edilmesi lazımdır. Belgelerinize resmi makamlarca vurulacak apostil şehrinin vurulması da çok önemlidir. Elektrik mühendisliği DGS kayıt tarihleri ve istenen belgeler, diğer yapılması gereken detaylar örneğin harç ödemeleri konusunda Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak size yardıma hazırız. Hem internet üzerinden hem de birebir ofislerimizde görüşebilirsiniz. Fakültenin kontenjanlarına tabi olarak öğrencileri kabul ettiğini de ekleyelim. Buna göre sınıfların dolması söz konusu olduğundan, acele etmenizde fayda var sevgili gençler. Hazırlıklarınızı bu detayı dikkate alarak yapmanızda fayda var.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!