2 Yıllık Elektrik Bölümü Lisans Tamamlama

Bilindiği gibi artık yüksek okul mezuniyetinin çok fazla bir avantajı kalmamıştır. Özellikle liseyi bitiren öğrencilere kendi bölümlerine gitme koşulu ile herhangi bir sınav uygulanmadan direkt olarak yüksek okullara yerleşme olanağı sunulmasından sonra eski değerini tamamen kaybetmiş olan ön lisans mezuniyeti.

Öğrencilerin ikinci tercihi haline gelmiştir. Bu sebeple artık birçok öğrenci veya mezun sürekli olarak 2 yıllık elektrik bölümü lisans tamamlama hizmetleri hakkında araştırmalar yapmaktadırlar. Ülkemizde bu konuda birçok üniversite de hizmetler veriliyor olsa bile maalesef farklı sebeplerden dolayı birçok kişi bu seçenekleri değerlendirememektedirler.

Ancak Uluslararası Travnik Üniversitesi ve verdiği hizmetler hakkında bilgi sahibi olan kişiler genellikle aradıkları tüm özelliklerin bu eğitim kurumunda yer aldığını görebilmektedirler. Uzun zamandan bu yana Bosna Hersek’te hizmet vermekte olan ve saygınlığını her zaman artırmaya devam eden Uluslararası Travnik Üniversitesi, elektrik bölümünden mezun olmuş ön lisans öğrencilerine mezuniyet derecelerini daha üst seviyeye çıkarma olanağı sunmaktadır. Elektrik ve elektronik bölümünden mezun öğrenciler lisans tamamlama imkanından yararlanarak 4 yıllık lisans mezunu olabilirsiniz. 2500 Euro dikey geçiş ücreti ile eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Gerek verdiği eğitimin kalitesi gerekse öğrencileri arasında yapılan memnuniyet anketlerinde her zaman önemli puanlar alması, ülkemizdeki birçok kişinin ilgisini Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne çekmiştir.

Ülkemizdeki okullara oranla çok daha uygun fiyatlar karşılığında verdiği kaliteli eğitimleri ile insanlara farklı bir deneyim olanağı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi, şu anda Bosna Hersek gibi bizim kültürümüze hiç yabancı olmayan özel bir ülkenin en güzel yerlerinde birinde hizmetlerine devam etmektedir. Sahip oldukları ön lisans diplomalarının kendileri için yeterli olmayacağını düşünen ve bu sebeple lisans tamamlama eğitimi ile ileri ki zamanlarda daha avantajlı olabileceklerini düşünen herkes bir fırsatını bulup bunu gerçekleştirmek istemektedirler.

Yapılan araştırmalarda kendilerine uygun bir okul bulamayan veya bulduğu halde farklı sebepler ile bu hayallerini gerçekleştiremeyen kişiler Uluslararası Travnik Üniversitesi ile tanıştıklarında geleceğe daha olumlu bakabilmektedirler. Daha özel bir kariyer için her zaman kaliteli bir eğitimin önemli olduğunu bilen insanlar, özellikle elektrik bölümü gibi zor bir bölümde asla ön lisans mezuniyeti ile yetinmek istemezler. Bu sebeple 2 Yıllık Elektrik Bölümü Lisans Tamamlama ve önlisans tamamlama hizmetleri tüm elektrik bölümü önlisans mezunları için en doğru seçimlerden biri olmuştur.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!