Elektrik Mühendisliği Taban Puanları

Elektrik Mühendisliği Taban Puanları

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler son yıllarda hem Türk hem de diğer ülke öğrencileri tarafından rağbet görmektedir. Üniversitelerimizin bulunduğu ülkeler, eğitime önem veren gelişime açık ülkelerdir. Bundan dolayı öğrencilerimiz, üniversitelerimizde kaliteli bir eğitimle karşılaşacak. ve öğrenci odaklı bir sistem görecekler. Bu üniversitelerde DGS imkânı da bulunmaktadır ve DGS için herhangi bir puan istenmiyor. Sadece önlisasn mezunu olmanız yeterli. Sonrasında istenen birkaç belge ile kayıt oluşturabilirsiniz.

Üniversitelerimiz Türk öğrencilerini tamamen sınavsız şekilde kabul etmektedir. DGS taban puanı sistemi bulunmamaktadır. Yani bir puan şartı aranmamaktadır. Ülkemizde bildiğiniz üzere bir sınav sistemi ve şartı aranmaktadır. Bu durum anlaşmalı olduğumuz üniversiteler için geçerli değildir. Üniversitelerimiz mühendislik fakültelerinde başarılı eğitimler veren bir kurumlardır. Uzman eğitmenleri ile son derece kaliteli bir eğitim sürdürülmektedir. Az kişilik sınıflarda başarılı interaktif eğitim gerçekleşmektedir. Özellikle elektrik mühendisliği alanında eğitim almak isteyen gençler, sizin için harika bir eğitim fırsatı sunuyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak her zaman Türk öğrencilerinin yurtdışında cazip eğitim olanaklarını sizlere aktarmaktayız. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde de mükemmel bir eğitim alabilirsiniz. Elektrik mühendisliği taban puanları için de bir puan şartı aranmamaktadır.

Önlisans eğitim almış ve lisans tamamlama yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda da bilmelisiniz ki, elektrik mühendisliği taban puanları konusunda bir şart aranmadığını eklemek gerekmektedir. Dediğimiz gibi temelde elektrik mühendisliği taban puanları konusunda bir şart aranmamakla birlikte, üniversitenin kapasitesi oranında öğrenci kabul ettiğini ekleyelim. Yani elbette, belirli bir kontenjan sistemi söz konusudur. Bu sayı tamamlanmadan bürolarımızla iletişime geçerek kaydınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Lisans tamamlama için de başvurunuz ve önlisans mezunu iken, dünya da geçerli diplomanızla bir elektrik mühendisi olunuz. Bunu sadece iki sene daha eğitim alarak yapabileceksiniz. Fırsatı kaçırmayınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!