Elektrik Bölümü Lisans Tamamlama

Geleceğinize yön vermek için sınırlarınızı ülke dışından da ileriye taşımak ister misiniz? Eurostar Yurtdışı Eğitim işbirliği ile bunu yapabilirsiniz. Ülkemizde meslek yüksek okullarının elektrik bölümünden mezun olan gençler, son derece uygun şartlarda lisans tamamlama imkanlarının ipuçları bizde. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, Türk gençlerine bu imkanı sunmaktadır. Hali hazırda ülkemizde bir elektronik bölümünde lisans eğitimi almakta iseniz kalan senelerinizi Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde tamamlayabilirsiniz. Öte yandan yüksek okul mezunu olarak da yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektrik bölümü lisans tamamlama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. İki yıllık ön lisans elektrik eğitimi alan gençlerin, yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler devam eğitimi ile lisans diploması almaları mümkündür. Mezun olduğunuzda ise elektrik mühendisi, yüksek elektrik mühendisi ünvanını alabilirsiniz.

Eğitim almanın sonu hiçbir zaman gelmez. Her zaman sınırları geniş tutmak gerekir. Bu nedenle sadece bir önlisans eğitimi ile kendinizi sınırlamayın. Elektrik bölümü lisans tamamlama imkanlarından yararlanarak Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde parlak bir geleceğe imza atabilirsiniz. Elektrik bilimleri eğitimi son derece geniş çalışma olanakları sağlayan bir bölümdür. Hem ülkemizde hem de yurt dışında birçok alanda çalışabilirsiniz. Kendi işinizi yapabilir, firmalarda hatta uzun mesafe gemilerde son derece uygun maaşlara çalışabilirsiniz. Geleceğinize doğru şekilde yön vermek için de Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak önerimiz, Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektrik bölümü lisans tamamlama seçeneklerini kurumumuzdan öğrenmeniz.

Üniversitelerimiz, bulundukları ülkelerin en güzel şehirlerinde bulunmaktadır. Genel anlamda yaşam ve eğitim giderleri makuldur ve Türk öğrencileri zorlanmamaktadır. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, Avrupa Birliği üniversitelerinden biridir. Bologna kriterlerinde uygun şekilde eğitim verilmektedir. Mezun olan gençlere uluslararası kabul ve geçerliliği olan mavi diploma verilmektedir. Diplomalar YÖK tarafından da kabul edilmektedir. Yani üniversiteden mezun olan gençler ülkemizde de denklik olduğundan, üniversite mezunu olarak kabul edilirler. Hem kamu kurumlarından, hem de özel firmalara çalışabilirler. Kendinizi geleceğe sağlam altyapılarla hazırlayacak lisans tamamlama fırsatlarını ihmal etmeyin. Avrupa da eğitim almanın avantajlarını yaşayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim desteği ile eğitiminizi yurtdışında rahatlıkla yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!