Elektronik Teknisyenliği Lisans Tamamlama

Elektronik teknisyenliği eğitimi alarak son derece geçerli bir mesleğe ilk adımınızı attınız sevgili gençler. Şimdi de size çok daha başarılı bir kariyer yapma olanağı sunacak lisans diplomanızı alabilirsiniz. Yani iki senelik eğitiminizin ardından iki sene daha eğitim alarak lisans diplomanızı tamamen sınavsız, puansız şekilde eğitim alabilirsiniz. Bu harika fırsat size yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler bulunuyor. Üniversitelerimiz, Türk öğrencilere elektronik teknisyenliği lisans tamamlama imkanı sunuyor. Kendi dilinizde kendi ülkenizden farksız sıcaklıkta bir ülkede eğitim almanın şansını yakalayacaksınız.

Elektronik teknisyenliği eğitimizin ardından gerçekten elit bir eğitmen kadrosu eşliğinde modern tekniklerle elektronik teknisyenliği lisans tamamlama şansı yakalayabilirsiniz. 3. sınıftan başlamış olarak eğitime devam ederek 4. sınıfın sonunda lisans diplomanızı alacaksınız. Diplomanız mavi diploma statüsündedir. Yani resmi şekilde AB kriterlerine uygun olduğundan tam 47 Avrupa ülkesinde geçerlidir. Mezun olduğunuzda sadece ülkemizde değil AB ülkelerinde ve birçok dünya ülkesinde de çalışabilirsiniz. YÖK onaylı diplomanızla, ülkemizde de hem özel firmalarda hem de kamu kurumlarında çalışabilirsiniz. İşte gençler, elektronik teknisyenliği lisans tamamlama imkanı size adeta altın tepside sunulmaktadır. Sonrasında yüksek lisans gibi imkanları da sizleri bekliyor gençler. Kayıt tarihleri ise yılın 12 ayı devam etmektedir. Sadece bilgi almak ve yardımcı olmamız için kurumumuz Eurostar ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin bulunduğu şehirler, iki senenizi mutlu şekilde geçireceğiniz kentlerdir. Huzurlu ve aynı zamanda son derece ucuz. Ucuzluk yani ekonomik şartlar elbette öğrencilerimiz için çok önemli. Malum her şeyden önce bütçenizi düşünmek zorundasınız. Bu konuda tereddüdünüz olmasın. Üniversitenin harç ücretleri son derece cüzi ve sizi zorlamayacak. Ayrıca dışarıda veya kampüs bünyesinde yarı zamanlı olarak çalışabilirsiniz. Son derece modern bir kampüste eğitim alacaksınız. Diğer gençlerle iç içe olarak spor imkanlarından kültür ve sanat kulüplerinden faydalanabilirsiniz. Diğer kentlere kısa geziler yapabilirsiniz. Ayrıca şehirler, Osmanlı kültürünü yaşamak için inanılmaz bir şans olacak. Tarihi güzellikler ve doğayla iç içe yaşama şansını elde edeceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!