Elektrik Teknisyenliği Lisans Tamamlama

Değerli elektrik teknisyenliği bölümü mezunlarımız, iki senelik eğitiminizi tamamlayıp diplomanızı aldınız mı? Sizi tebrik eder, bu diplomanızın kesinlikle nihai olmadığını belirtmek isteriz. Nasıl mı? Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde lisans tamamlama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Türk öğrencilerine tamamen sınavsız ve DGS puansız şekilde kayıt imkanı tanınmaktadır. Elektrik teknisyenliği lisans tamamlama fırsatını kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Unutmayın ki çalışma alanında çağımızda inanılmaz bir rekabet var. Her zaman sizden daha üst eğitimli bir arkadaşınız önünüze geçebilir. Elinizde bu kadar harika bir eğitim fırsatı varken, kesinlikle lisans diplomanızı alma şansınızı kaçırmayın. Tamamen sınavsız şekilde elektrik teknisyenliği lisans tamamlama imkanını elde edin.

Yurt dışında bir ülkede eğitim görme konusunda çekinceleriniz olabilir. Ancak unutmayın ki üniversitelerimizin bulunduğu ülkeler bize yakın bir coğrafyadadır ve ülkemizden karşılıklı sayısız uçak seferi bulunmaktadır. Gideceğiniz şehirler, açık hava müzesi güzelliğinde hem yemyeşil hem tarih kokan, Osmanlı’nın mirası en güzel kentlerden biridir. Adeta içiniz açılarak eğitim hayatınızı yaşayacaksınız. Ülkede ve özellikle bu güzel kentte ucuz yaşam giderleri ile bir öğrenci olarak zorlanmayacaksınız.

Elektrik teknisyenliği lisans tamamlama için ülkemizde gayret gösterseniz, sınav stresiniz olacak. Ayrıca bu üniversitelerden mezun olduğunuzda tam 47 Avrupa Birliği ülkesinde ve dünyanın birçok ülkesinde geçerli mavi diploma sahibi olacaksınız. Uluslararası bir ortamda eğitim alarak ufkunuzu genişleteceksiniz. Yabancı öğrencilerimizle tanışma imkanı yakalayacaksınız. Modern tekniklerle yapılan eğitimde mesleki anlamda gerçekten çok zenginleşeceksiniz. Günümüzde kişiler, kendi işyerlerini bile açsalar, kesinlikle onlardan daha eğitimli bir insanın gelip mesleki anlamda önlerine geçmeleri mümkün. Bu nedenle, harika bir lisans tamamlama fırsatını kaçırmayınız. Ufuklarınızı genişletin ve iki senenizi lisans tamamlama için ayırınız. Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak size hep destek tam destek veriyoruz. Rehberlik hizmetlerimizle hem kayıt sırasında, hem de eğitim hayatınız boyunca sizinleyiz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!