DGS ile Elektrik Mühendisliği

Ülkemizde DGS ile elektrik mühendisliği lisans tamamlama bölümlerine geçiş yapmak isteyen birçok öğrenci farklı sebeplerden dolayı bu hayallerine ulaşamamaktadırlar. Özellikle maddi anlamda kendilerini çok zorlayacağının düşünen ve aynı zamanda puanları çok yüksek olduğu için kazanmak için büyük bir çaba gerekmesi de birçok ön lisans öğrencisinin bu olanağı değerlendirmemesine neden olmaktadır. Ancak yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri tercih eden tüm mezunlar ön lisans mezunu olmanın verdiği dezavantajları yenerek en kısa zamanda lisans diploması alabilmekte ve gelecekleri için çok önemli bir yatırım yapmış olmaktadırlar. Birçok başarılı öğretmeni kadrosunda barındıran ve her zaman için ülkemizdeki öğrencilerin aklının bir köşesinde yer alan yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, isteyen herkese yurtdışında kaliteli bir eğitim olanağı sunmaktadır.

Bilindiği gibi iş hayatında DGS ile elektrik mühendisliği lisans mezunları her zaman için ön lisans mezunlarına oranlar daha avantajlıdırlar. Özellikle geniş çaplı işletme veya kurumlarda ilk tercih olan bu mezunlar mesleklerinde istedikleri konuma gelebilmenin ilk şartının mutlaka lisans mezunu olmak olduğunu da bilmektedirler. Bu sebeple elektrik mühendisliği öğrencileri de her zaman için lisans tamamlama seçeneklerini değerlendirmek ve ön lisans mezuniyetleri ile yetinmemek isterler. Bu alanda yapılacak en doğru seçimlerden biri her zaman için yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerdir. Bu üniversiteler hakkında bilgileri olan kişiler birçok farklı sebepten dolayı ülkemizdeki okular yerine bu üniversitenin hizmetlerini değerlendirmek istemektedirler.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler son derece uygun ücretleri, kaliteli eğitim alanları, deneyimli kadrosu ve herhangi bir sınav stresi yaşamdan direk kayıt imkânı ile ülkemizdeki birçok elektrik mühendisliği öğrencisini veya mezununu kendine çekmeyi başarmıştır.

Zaman zaman eğitimlerine devam etmek istemelerine rağmen bazen maddiyat bazen de oldukça zor olan dikey geçiş sınavı sebebi ile bu hayallerini gerçeğe dönüştüremeyen insanlar yaşadıkları hayal kırıklığına bir çare olduğunu kısa bir araştırma ile anlayabilirler. Özellikle hem yurtdışında olup hem de kendilerini yabancı hissetmeyecekleri Bosna Hersek gibi özel bir ülkede kendi anadilleri ile lisans tamamlama eğitimi almak isteyen kişiler yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin kendileri için en doğru seçenek olduğuna inanmaktadırlar.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!