Elektronik Haberleşme Lisans Tamamlama

Elektronik Haberleşme Lisans Tamamlama

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, ülkemizde almış olduğunuz elektronik haberleşme teknolojisi önlisans eğitiminize lisans tamamlama yapabilirsiniz. Bu şekilde ön lisans mezunu iken, lisans mezunu haline gelecek ve mühendis olarak kariyer yapabileceksiniz.

Sevgili öğrencilerimiz, bu harika fırsatı size firmamız Eurostar Yurtdışı Eğitim güvencesinde tanıtmaktayız. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler bünyesinde Elektronik Haberleşme Teknolojisi lisans tamamlama imkanlarından yararlanarak bu şansı elde edeceksiniz.

Elektronik Haberleşme Teknolojisi lisans tamamlama başvurunuzu yapmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumumuzdan detaylı bilgi ve yardım alarak yılın 12 ayında başvuru yapabilirsiniz. Diplomanız ve sizden istenen birtakım resmi belgelerle başvurunuzu yapmanız yeterli olacaktır. Yani ne bir sınav ne de sınav puanı şartı aranmamaktadır. Bu durum lisans tamamlama için gerçekten harika bir seçenektir. Çünkü üniversitelerimiz Bologna kriterlerine uygun, AB ülkeleri tarafından kabul edilen bir eğitim kurumudur. Mezun olduğunuzda size verilecek diplomanız, uluslararası anlamda geçerli, hatta tam 47 Avrupa Ülkesinde geçerli bir diplomadır. YÖK onaylıdır aynı zamanda. Hem ülkemizde hem de yurt dışında çalışma olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler bünyesinde seçkin bir eğitmen kadrosu ile eğitim alacaksınız. Elektronik Haberleşme Teknolojisi lisans tamamlama eğitimi için de aynı durum geçerlidir. Az öğrenciden oluşan sınıflarda inter aktif katılımlarla en modern laboratuvarlarda eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz. Üstelik üniversitelerimizin bulunduğu şehirler, bir öğrenci için gerçekten yaşanılası şehirlerdir. Huzur içinde son derece ucuz bir kentte modern ve uluslararası bir ortamda senelerinizi geçirebileceksiniz. Bu şehirler, Avrupa’nın en ucuz şehirlerindendir.

Kampüsler, son derece gelişmiş ve gençlerin kendilerini geliştirmeleri için uygun altyapının olduğu şekilde düzenlenmiştir. Spor, kültürel ve sanatsal akitiviteler, öğrenci kulüpleri sizleri bekliyor. Hem yabancı hem de Türk öğrencilerle güzel zaman geçirebilirsiniz. Hem modern bir altyapı hem doğa hem de tarih kokan kentlerde güzel üniversite yılları geçirebilirsiniz. Üstelik mezun olduktan sonra isterseniz sadece lisans eğitimi ile yetinmeyip yüksek lisans gibi olanakları da tercih edebilirsiniz. Parlak bir gelecek sizi bekliyor sevgili gençler. Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak bugüne kadar birçok gencimizin yurtdışı eğitimlerini memnun şekilde almalarına vesile olduk. Sizi de bekliyoruz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!