Elektrik Elektronik Lisans Tamamlama

Değerli elektrik elektronik yüksek okul, önlisans mezunları, sizler için çok ama çok önemli bir lisans tamamlama imkanını sunmak istiyoruz. Uzun yıllardır, profesyonel çalışmalarımızla Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak yurt dışında Türk öğrencilerimizin yanındayız. Bugüne kadar birçok öğrencimizin mutlu bir şekilde yurt dışında eğitim almalarına yardımcı olduk. Her zaman size destek ve yardımcıyız. Hem yurt içi hem de yurt dışı şubelerimizde elemanlarımız daima sizlerin yanındadır. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, başarılı eğitim olanaklarından da sizi yararlandırmak istiyoruz. Eğer ülkemizde, elektrik elektronik bölümlerinde meslek yüksek okulu eğitimi aldıysanız, tamamen sınavsız şekilde lisans eğitiminizi üniversitelerimizde elektrik elektronik lisans tamamlama imkanları ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler elektrik elektronik lisans tamamlama imkanları, oldukça rahat edeceğiniz ülkelerde bu harika eğitim fırsatını almayı kaçırmayın. Lisans tamamlama tamamen sınavsız şekilde ve sadece diplomanızı sunmak suretiyle olacaktır. Ülkemizdeki gibi bir üniversite giriş sınavı anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde öğrenciler için uygulanmamaktadır. Öte yandan harç ödemeleri de son derece makuldür. Hem kampüs içinde hem de genel anlamda üniversitelerin bulunduğu şehirlerde rahat bir öğrencilik yaşamı sürdürebilirsiniz.

Lisans tamamlama eğitiminden sonra elektrik ve elektrik mühendisliği diplomanızı alacaksınız. Diplomanız, tüm AB ülkelerinde geçerli olan Bologna kriterleri kapsamında mavi diplomadır. Yani elektrik elektronik lisans tamamlama diplomanız sadece ülkemizde değil uluslararası anlamda geçerli olacaktır. Dünya genelinde birçok elektrik üretimi yapan firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Kendi işyerinizi açabilir, Avrupa ülkelerinde yaşama ve çalışma imkanlarından yararlanabilirsiniz. YÖK tarafından da onaylıdır. Ülkemizde de kamu ve özel kurumlarda firmalarda çalışmak için başvurabilirsiniz. Ülkemizden birçok öğrencinin üniversitelerimizden eğitim aldıklarını da ekleyelim. Memnun kalacağınız bir eğitimi alarak kendinizi bir değil birkaç basamak yükseltebilirsiniz. Mutlaka Firmamız Eurostar Yurtdışı Eğitim ile iletişime geçiniz ve bu harika fırsat ile ilgili bilgi alınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!