Elektrik lisans tamamlama

Avrupa kredi standartlarında eğitim görme ihtimalinizi canlı tutacak fırsatları değerlendirmeye var mısınız? Sizlerin beklediğiniz Türkçe eğitim olanaklarını 2 yıllık aldığınız eğitim üzerine ekleyerek en iyi Avrupalı akademisyenlerince alacağınız eğitim öğretim ortamında karşınıza çıkarıyoruz. Kaliteli eğitim denildiği zaman asla karşı koyamayacağınız bir eğitim programına dahil olarak Uluslar arası bir üniversiteden mezun olabilme ayrıcalığını yakalayabilmenize yardımcı olmaktayız. Size sunacağımız fırsatlar ile bire bir tanışma fırsatını yakalayabileceğiniz Euro Star eğitim danışma ofislerimiz de alacağınız bilgilendirmeler ile kaliteli bir eğitim ortamına dahil olmak için acele etmek isteyeceğinizin garantisini verebiliriz.

Yıl boyunca ne kadar ödeme yapacağınız, Travnik Üniversite ortamı, akademisyenler, konuşulan dil, eğitim ortamı, akademisyen kalitesi, Türkiye ile mesafe, gidiş gelişlerde ekonomiyi sarsmayacak bir seçim olabilecek tüm imkânlar ile ilgili bilgilendirme alabilme fırsatı sizin elinizde. Elektrik lisans tamamlama tercihinizde kararlı olmanız durumunda size yardımcı olacak danışma birimimiz ile irtibata geçmeniz size fayda sağlayabilecektir. Bosna Hersek’te Avrupa’nın en gelişmiş üniversiteleri arasına girebilmeyi başarmış olan Uluslar arası Travnik Üniversitesi herhangi bir sınava girmeden sizi bünyesine kabul ederek sizde var olanı en iyi şekilde geliştirebilme fırsatlarını yakalayabilmeniz için çalışmalarını sürdürmektedir. Pek çok Avrupa Üniversitesi’nde bulunan en iyi eğitim öğretim olanakları ve teknolojik imkanlar ile mezun olduğunuz zaman aranan bir kimlikte mezuniyet belgenizi alabilmeniz bu üniversite tercihiniz ile mümkün olabilecek.

Elektrik lisans tamamlama programına dahil olabilme fırsatını yakalamak için MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgah, MYO transkripti ve pasaport belgelerini hazırlamanız yeterlidir. Bu belgelere ulaşırken herhangi bir zorluk ile karşılaşıp kayıt sürecini kaçırırım kaygınız varsa bu sorunu da hallediyoruz sizler için. Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları danışmanlığı birimimize gelerek kendiniz için bir danışman eleman temin etme başvurunuz ile kayıttan eğitim sürecine ve hatta mezuniyetinize kadar yanınızda yer alabilecek bir danışmana sahip olabileceksiniz. Elektrik lisans tamamlama için yıl içinde 2500 Euro ayırıp bu kaliteli Avrupa kredi transfer sistemine bağlı akademik hayata başlangıç yapabilirsiniz. Sizi mutlu edecek mertebelere ulaşabilme fırsatını yakalamak için ne duruyorsunuz?

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!