Elektronik Mühendisliğine Dikey Geçiş

Elektronik Mühendisliğine Dikey Geçiş

Değerli elektronik eğitimi mezunları, ülkemizde iki yıllık önlisans eğitiminizi okurken birkaç yıl daha eğitim alarak bir lisans öğrencisi olmak ister misiniz? Bu şekilde bir ilerleme kararı vermeniz durumunda bize ulaşınız. Çünkü size mükemmel dikey geçiş olanaklarından birini tanıyacağız. Bu kararınızda dikkate almanız gereken üniversitelerin başında yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler gelmektedir. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektronik mühendisliği bölümünde kalan senelerinizi tamamlayarak dikey geçiş sayesinde mühendis diplomanızı elinize alabilirsiniz. Elektrik mühendisliğine dikey geçiş olanakları Türk öğrencilerin yaralanması için bekliyor. Bu muhteşem gelecek fırsatını kesinlikle kaçırmamalısınız. Yılın 12 ayı dikey geçiş kaydı için firmamız Eurostar a başvurabilirsiniz. Her zaman yanınızdayız ve yardımcı olmak için sizi bekliyoruz.

Elektronik mühendisliğine dikey geçiş imkanından yararlanarak, yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerimiz gibi Avrupa üniversitelerinden mühendislik diplomasıyla mezun olma şansını elde edeceksiniz. Kendinize, geleceğinize sadece iki yıl eğitim alarak harika bir yatırım yapacaksınız ve mavi diplomanızla bunu da elde edeceksiniz. Mavi diploma Bologna kriterlerine uygun olan Avrupa Birliği üniversiteleri tarafından verilmektedir. Bunun anlamı, tüm AB ülkelerinde geçerli olan diplomadır ve tüm Avrupa ülkelerinde geçerli kabul edilmektedir. Yani yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden mezun olan öğrenciler tüm Avrupa ülkelerinde çalışabilirler. Dünya ülkeleri için de aynı durum geçerlidir değerli gençler. ABD dahil birçok ülkede, firma ve kurumda çalışma şansınız doğacaktır.

Osmanlı izlerinin hala sürdüğü bu güzel şehirlerde çok güzel bir öğrencilik hayatı sürdürebilirsiniz. Elektronik mühendisliğine dikey geçiş sistemi kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Yılın 12 ayı kayıt için sınavsız ve puansız şekilde kayıt yaptırabilirsiniz. Bizden inanılmaz izler taşıyan, tarih kokan ve zengin bir kültürün içinde birkaç eğitim yılınızı geçirme şansınız olacak. Güler yüzlü insanlar, huzurlu bir yaşam, sizi kesinlikle zorlamayacak ucuz bir kentte yaşama fırsatı yüzünüzü güldürecek. Yani sadece fakültenin kalitesi değil, genel anlamda birçok detay da rahat bir öğrencilik yaşamanızı mümkün kılacak. Her an, her sorunuzda Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak yanınızda olacağımızdan da emin olunuz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!