Elektrik Önlisans Lisans Tamamlama

Değerli öğrencilerimiz, Eurostar Yurtdışı Eğitim güvencesi ile sizlere yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde önlisans tamamlama imkanlarını sunmaktayız. Üniversitenin tüm bölümlerinde ön lisans ve lisans tamamlama imkanları sunulmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, köklü yapısı ve donanımlı eğitim kadrosu ile dikkat çekmektedir. Üniversitelerin iddialı olduğu bölümlerden biri de elektrik bölümü ve mühendisliği bölümleridir. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, elektrik mühendisliği bölümünde kendinizi geleceğe hazırlayacak eğitimi alarak son derece geçerli bir meslek sahibi olacaksınız. Türk öğrencilere yatay geçiş, önlisans tamamlama imkanları da sunulmaktadır yukarıda belirttiğimiz gibi. Elektrik önlisans lisans tamamlama imkanı ile önlisans eğitiminize kaldığınız yerden devam edip lisans eğitiminize de geçebilirsiniz.

Elektrik önlisans lisans tamamlama için tüm sene boyunca kurumumuz Eurostar Yurtdışı Eğitimden bilgi alabilirsiniz. Size her adımda yardımcı olacağız. Türkiye’de kayıt aşamasından yurt dışında eğitim süreciniz boyunca yanınızdayız. Elektrik Önlisans lisans tamamlama ile mesleğinizi donanımlı şekilde yapmanızı sağlayacak bir eğitim alacaksınız. Ayrıca diplomanız Bologna kriterlerine uygun mavi diploma olacak. Yani AB ülkelerinin tümünde geçerli olacak. Aynı şekilde YÖK tarafından tanındığından elbette ülkemizde de geçerli olacak. Yani mezun olduktan sonra çalışma alanınız sadece ülkemiz olmayabilir. Birçok yabancı ülkede de çalışma olanağı yaratabilirsiniz.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, güzel bir kampusa sahip. Gençlerin eğitim yanında sosyal aktiviteleri için birçok imkan bulunmaktadır. Üniversitelerin bulundukları kentler son derece tarihi ve bakımlı bir kenttir. Osmanlı’nın tüm izlerini taşıyan şehirlerdedir. Nüfusu az ve rahatlıkla öğrenci olarak konaklayabilirsiniz. Genel olarak ülkelerde geçim de kolaydır. Ekonomik anlamda öğrencilerin zorlanmayacağını söyleyebiliriz. Üniversite harçları da makul ödeneklerdir ve ülkemizdeki birçok üniversiteden kat be kat uygundur. Her açıdan avantajlı eğitim olanakları için mutlaka Eurostar Yurtdışı Eğitim ile iletişime geçmelisiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!