Elektrik Elektronik Mühendisliği Lisans Tamamlama

Ülkemizdeki eğitim sisteminde en önemli sıkıntılardan biri olarak kabul edilen ön lisanstan lisans düzeyine geçiş konusu, birçok öğrencinin ikinci bir sınav stresi yaşamalarına neden olabilmektedir.

Dikey geçiş sınavı adı altında yapılan ve birçok öğrencinin geçmekte zorlandığı bu sınav, özellikle tüm hayalleri lisans diploması almak olan ancak bir anlık stres ile bu hayallerini gerçekleştiremeyen kişiler için acı bir hatıraya da dönüşebilmektedir. Ancak artık özellikle elektrik ve elektronik mühendisliği lisans tamamlama hizmetleri ile birçok öğrenciye hem yurtdışı kapılarını açan hem de gelecekleri adına son derece önemli bir adım atmalarını sağlayan Uluslararası Travnik Üniversitesi, ülkemizden birçok ön lisans öğrencisine kapılarını açmıştır.

Bosna Hersek gibi Türk halkına hiçte yabancı olmayan ve öğrencilerin başka bir ülkede olmalarına rağmen kendilerini kesinlikle yabancı gibi hissetmedikleri bir ülkede lisans tamamlamak isteyen kişiler tercihlerini genellikle Uluslararası Travnik Üniversitesi’nden yana kullanmaktadırlar. Uzun zamandan bu yana edindiği deneyim ile artık Türk öğrencilerin de gözdesi haline gelen ve ülkemiz şartlarına oranla çok daha uygun ücretler karşılığında eğitim imkânı sunan bu üniversite, çeşitli alanlarda verdiği kaliteli eğitim ile de son dönemlerin en önemli okullarından biri olmayı başarmıştır.

Amaçları devam etmekte oldukları ön lisans eğitimlerini lisans düzeyine çıkarmak olan ve bunun için gerek maddi anlamda kendilerini zorlamayacak gerekse istedikleri kalitede eğitim verecek bir eğitim kurumu arayan kişilerin karşılarına genellikle Uluslararası Travnik Üniversitesi ismi çıkmaktadır.

Öğrencilerine en son teknoloji ile donatılmış eğitim ortamlarında beklentileri karşılayacak düzeyde eğitimler veren ve Bosna Hersek’in en güzel noktalarından birinde konuşlu olan Uluslararası Travnik Üniversitesi ile bugüne kadar birçok öğrenci lisans tamamlama eğitimi almanın keyfini yaşamaktadır.

Sürekli gelişime önem veren yönetici kadrosu ve eğitimcileri ile öğrencilerine kaliteli bir eğitim hayatı sunması ile dikkatleri çeken üniversite, aynı zamanda hem yurtdışı deneyimi yaşamak hem kendi ana dilinde eğitim almak isteyen tüm Türk öğrenciler için adeta biçilmiş kaftandır. Herhangi bir sınava girmeden istedikleri zaman lisans tamamlama eğitimi almak isteyen herkes Uluslararası Travnik Üniversitesi ile hayallerini gerçekleştirebilecektir.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!