Elektrik Bölümü Lisans Tamamlama Uzaktan Eğitim

Elektrik Bölümü Lisans Tamamlama Uzaktan Eğitim

Elbette elektrik mühendisliği bölümü; lisans tamamlama programları, elektrik mühendisliği alanında lisans eğitimi almış bireylerin mühendislik mesleğinde ileri düzey bilgi ve beceri sahibi olmalarını sağlayan programlardır.

Bu programlar, lisans eğitimini tamamlamadan mezun olan ya da başka bir alanda önlisans eğitimi almış kişilerin, elektrik mühendisliği alanında bir lisans derecesi elde etmelerine yardımcı olur. Ayrıca çalışan mühendislerin de mesleklerinde yükselme, yeni teknolojilere ve yeniliklere ayak uydurma gibi amaçlarla tercih edebilecekleri bir seçenektir.

Lisans tamamlama programları, elektrik mühendisliği alanındaki temel derslerin yanı sıra ileri seviye dersleri de içerir. Bu dersler, elektrik güç sistemleri, elektronik devreler, sinyal işleme, haberleşme sistemleri, kontrol sistemleri, mikroelektronik, optoelektronik, elektromanyetik alan teorisi, enerji dönüşümü, yenilenebilir enerji sistemleri gibi alanları kapsar.

Lisans tamamlama programını tamamlayan kişiler, elektrik mühendisliği alanında birçok iş fırsatı bulabilirler. Örneğin, tasarım, geliştirme, test etme, montaj, bakım, onarım ve yönetim gibi mühendislik faaliyetlerinde bulunabilirler. Ayrıca araştırma ve geliştirme projelerinde çalışabilir, danışmanlık hizmetleri verebilir, akademik alanda araştırma yapabilirler.

Lisans tamamlama programları, üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri bünyesinde veya açık öğretim fakülteleri tarafından sunulur. Programa kabul için öncelikle bir önlisans diplomasına sahip olmak gerekir. Ayrıca belirli bir not ortalaması, İngilizce yeterliliği gibi kriterler de aranabilir. Programın süresi, üniversitelerin program yapılarına göre değişir, ancak genellikle 2-3 yıl arasındadır. Ancan yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde not ortalaması, dil puanı veya DGS puanı istenmemektedir.

Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde Türk öğrencilerini sonuna kadar kucak açan bir eğitim kurumlarıdır. Hem ülkelerin hem de coğrafyanın ilgi gören eğitim kurumlarındandır. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, hem YÖK tarafından tanınmaktadır hem de AB kriterlerine uygun olan bir üniversitesidir. Mavi diploma vermekte olup Bologna kriterlerine uygun bir üniversitelerdir.Bu kurumlardan alacağınız diploma, başta AB ülkeleri olmak üzere dünya ülkelerinde geçerlidir.

Sevgili öğrenciler bu avantajlarla dolu, üstelik yıllık harç ödemeleri son derece ekonomik olan üniversitelerde lisans tamamlama şansını da yakalayabilirsiniz. Elektrik eğitimi almış, ülkemizde meslek yüksek okulu veya önlisans eğitimi almış gençlerimiz, sözümüz özellikle sizlere. Elektrik bölümü lisans tamamlama uzaktan eğitim ile mümkündür kurumda. Bu son derece avantajlı imkandan kesinlikle yararlanmanızı istiyoruz. Biz, Eurostar olarak bugüne kadar birçok öğrencimizin üniversitelerimizde harika eğitim almalarına yardımcı olduk. Birçok öğrenci bugün hem ülkemizde hem de AB ülkelerinde önemli alanlarda çalışmaktalar. Siz de onlardan biri olabilirsiniz.

Elektrik bölümü lisans tamamlama uzaktan eğitim ile size hayallerinizin de ötesinde eğitim alma imkanı sunulmaktadır. Düşünsenize, bu şekilde elektrik lisans diplomanız olacak. Yani mühendis olacaksınız. Kendinizi bu avantajdan mahrum etmeyin. Asla zorlanmadan, modern eğitim ve malzemelerle mesleğinizi en donanımlı şekilde öğreneceksiniz. Ülkemizde aldığınız temel eğitimi, mükemmel şekilde pekiştireceksiniz. Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, Türk öğrencilere sınav şartı da yüklememektedir. Elektrik bölümü lisans tamamlama uzaktan eğitim gibi bir şansınız varken bunu sakın geri çevirmeyin. Her zaman size yardımcı olmak için bekliyoruz. Çağrı merkezimiz ve sitemiz size yardımcı olmak için bürolarımız ile birlikte hazır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!