Elektrik Teknikeri Lisans Tamamlama

Elektrik teknikeri lisans tamamlama fırsatını değerlendirmek amacı ile yurtdışı eğitim olanağından faydalanmaya ne dersiniz? Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri tercihinde bulunduran pek çok genç elektrik teknikeri olarak eğitim aldığı MYO eğitim sürecini Avrupa standartları çerçevesinde devam ettirebilme olanağı yakalayabilmektedir. MYO mezunu olan ve direk 3. Sınıftan başlayarak alan derslerini alarak akademik eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayabilecek olan bireyler arasında yer almak sandığınız kadar zor olmayacak. MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgah, MYO transkripti ve pasaport belgeleri hazırlayarak eğitim sürecine hemen dahil olabilir, akademik eğitim sürecinize kısa zamanda başlama olanağı yakalayabileceksiniz. Lisans tamamlama hakkınızı kullanmak amacı ile Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları biriminden yararlanma tercihinde bulunabilir; lisans kariyerinizi emin ellerin yardımı ile başlatabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Elektrik teknikeri lisans tamamlama eğitim sürecine dahil olma ile kısa zamanda elektronik mühendisliği bölümüne dikey geçiş hakkını kullanabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Dikey geçiş yaptığınız andan itibaren Avrupa kredi standartlarında eğitim almaya başlama heyecanını yaşamaya başlayacaksınız. Alttan almanız gereken dersleri alarak sınıf tekrarı derdini yaşamadan 3. Sınıftan devam edeceğiniz akademik eğitim sürecini başarılarınız ile taçlandıracağınız akademik eğitim kariyeri ile tamamlayabileceksiniz. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler için tercih yapmayı düşünüyorsanız tüm merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilmek amacı ile EuroStar Yurtdışı Eğitim danışma birimi ofislerinden faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Elektrik teknikeri lisans tamamlama sürecinizde daima yanı başınızda yer alacak olan danışmanlarınız ile kaliteli eğitim adına tüm beklentilerinizi karşılama olanağı yakalayabilirsiniz. Mezun olduğunuz zaman acaba beni şu Avrupa ülkesindeki işyeri kabul eder mi kaygısını yaşamadan direk kabul gerçekleştirilebilecek imkanlar doğrultusunda eğitim alacaksınız. Yıllık makul ücretlerle Avrupa kalitesindeki eğitim sürecinde alanınızla ilgili bilgilere en hakim şekilde mezun olarak kendinizi o hayal ettiğiniz mühendislik mertebesine bir an önce eriştirme düşüncesini hayata geçirmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise bir an önce başvuru için gerekli evrak hazırlama işlemlerinize hız kazandırmaya başlamalısınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!