Elektrik Mühendisliği Lisans Tamamlama

Temelini attığınız elektrik eğitimini, lisans tamamlama imkanlarından yararlanarak, yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektrik mühendisliği diplomanızı alabilirsiniz. Ülkemizde ön lisans programlarında iki yıllık eğitimini aldıysanız geri kalan iki yılınızı, elektrik mühendisliği lisans tamamlama seçeneklerinden yararlanarak kalan yıllarınızı tamamlayabilirsiniz. Tamamlama sistemi 2+2 üzerine yapılmaktadır. Buna göre, ülkemizde iki yıl mühendislik eğitimi almaya başlayan öğrenciler, kalan iki yıllarını anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde tamamlayabilirler. Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumumuzda denklik yönetmeliği konusunda tüm düzenlemeleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını firmamızdan, donanımlı, yetkili personelimizden alabilirsiniz. Aldığınız eğitimin ardından, elektrik mühendisliği diplomanızı elinize alacaksınız. Ülkemizde ön lisans mezunu iken, ya da ilk iki sınıfın eğitimini aldıktan sonra, uluslararası alanda geçerli diplomanızla geniş olanaklara sahip olacaksınız.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektrik mühendisliği lisans tamamlama olanaklarını firmamız aracılığı ile yakalayın. Tüm sene boyunca kayıt olma imkanınız bulunmaktadır. Değerli gençler, bildiğiniz gibi Bosna Hersek kardeş ve dindaş ülkemiz. Adeta ülkemizin bir bölgesi gibi. Sıcacık insanları, ekonomik yaşam koşulları ile son derece rahat edeceğiniz bir ülke. Üstelik Avrupa Birliği ülkelerinden birinde ve AB üniversitelerinden birinde eğitim göreceksiniz. Yaşam giderleri bir öğrenci için son derece ekonomiktir. Yapı veya tam zamanlı çalışma olanakları da sizleri bekliyor. Mezun olduğunuzda, YÖK ve AB tarafından tanınan diplomanızla yıldızlı bir kariyer sizleri bekliyor olacak. Bologna kriterlerine uygun mavi diplomanız ile sadece ülkemizde değil, Avrupa ve Dünya ülkelerinde de çalışabilirsiniz.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektrik mühendisliği lisans tamamlama seçeneklerinin çeşitli avantajları sizleri bekliyor. AB kriterlerine uygun, en modern eğitim teknikleri ve malzemelerle eğitim alabileceksiniz. Seçkin eğitim kadrosu ile üniversite sizi memnun edecek. Özellikle mühendislik fakültelerinde seçkin bir eğitim verilmektedir. Sınıflar az kişilik ve öğrencilerin katılımı ile dersler işlenmektedir. Laboratuvarlarda dersler eksiksiz şekilde, öğrencileri pratik yaşama hazırlar şekilde yapılmaktadır. Hayal ettiğiniz mühendislik kariyerini yakalamak asla hayal değil gençler. Bunu firmamız Eurostar desteği ile gerçekleştirebilirsiniz. Mutlaka iletişime geçin ve bizimle yurt dışı eğitiminin kapılarını kolayca aralayın. Tüm eğitim yılı boyunca kayıt yaptırabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!