Elektrik Elektronik Mühendisliğine Dikey Geçiş Puanları

Elektrik Elektronik Mühendisliğine Dikey Geçiş Puanları

Mühendislik bölümleri dünyada uluslararası anlamda en geniş çalışma olanaklarına sahip bilim dallarından biridir. Bunlardan biri de, elektrik elektronik mühendisliğidir. Kendinize fen bilimleri alanında geçerli bir meslek istiyorsanız, kesinlikle elektrik bilimlerini düşünmelisiniz. Elektrik be elektronik mühendisliği mezunu olarak, Avrupa ülkelerinde, ABD gibi gelişmiş ülkelerde birçok firmada çalışma olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ülkemizde çalışma alanları da sizin için geniş olacaktır. Fabrikalardan, orta ölçekli işyerlerine, bankalardan kamu kurumlarına kadar birçok alanda çalışabilirsiniz. Ancak, elbette ülke dışında çalışmanız için diplomanızın uluslararası anlamda geçerli olması gerekir. Bu detayı atlamayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak önerimiz, yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde kaliteli yüksek öğrenim kurumlarında eğitiminize devam edebilirsiniz. Hali hazırda ülkemizde elektrik ve elektronik alanında önlisans eğitimi almakta iseniz dikey geçiş olanağından yararlanabilirsiniz.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, bulundukları ülkelerde son derece gözdedir. Ülkemizden Türk öğrencilerine çok uygun şekilde dikey geçiş olanağı sağlamaktadır. Elektrik elektronik mühendisliğine dikey geçiş puanları nedir diye soracak olursanız, gençler, kesinlikle bir puan şartı aranmamaktadır. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde Türk öğrenciler için sınav şartı ya da belirli bir puan uygulaması söz konusu değildir. Elektrik elektronik mühendisliğine dikey geçiş puanları konusunda rahat olunuz ve bazı temel belgeler dışında kural olmadığını biliniz. Diploma ve bazı temel belgeler sizden istenmektedir. Kayıt süresi, belgeler ve harç ödemeleri gibi tüm detayları Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak bizden öğreneceksiniz. Rehberliğimizden ayrılmayın.

Elektrik elektronik mühendisliğine dikey geçiş imkanı bu kadar kolayken kesinlikle yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelere dikey geçiş imkanını kaçırmayın. Geleceğinizi doğru ve garantili şekilde yönlendirmelisiniz. Kaliteli ve seçkin bir eğitmen kadrosu ile modern tekniklerle donanmış sınıf ile laboratuvarlarda eğitim alacaksınız. Diplomanız her ülkede ve her alanda geçerli olacak. Üstelik zengin bir kültür içinde, farklı bir yaşam deneyimi alarak bu süreci tamamlayacaksınız. Üniversitenin harç yani okul ücretlerinin de gerçekten ekonomik olduğunu ekleyelim. Dikey geçiş harçları da kesinlikle sizi zorlamayacaktır. Hem de birçok yabancı öğrenci ile tanışarak sınırlarınızı genişleterek farklı bir çevre edineceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Elektrik Elektronik Mühendisliğine Dikey Geçiş Puanları

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!