AÖF Elektrik Lisans Tamamlama

AÖF Elektrik Lisans Tamamlama

Sevgili gençler, temel eğitimini aldığınız elektrik bölümünden mezun olduktan sonra kendinizi bu kadar eğitim için yeterli görmeyin, her zaman daha ileri gidebilirsiniz. Elektrik bilimleri unutmayın ki, her zaman geçerli ve mesleki anlamda geniş olanaklar sunan bir bilim dalıdır. Bu temel eğitiminiz üzerinden bilgisayar teknolojilerine, elektrik üzerine birçok farklı çalışma alanlarına uzanabilirsiniz. AÖF de aldığınız önlisans eğitiminizi devam ettirebilirsiniz. Üniversite sınavlarına girmek istemiyorum, bu stresi yaşamak istemiyorum diyorsanız, kurumumuza danışın. Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak size desteğe, yardıma her zaman hazırız. Size yurt dışı eğitim olanakları hakkında her zaman en cazip olanakları Eurostar tanıtmaktadır. Ayrıca eğitim yıllarınızda her zaman yanınızdayız.

AÖF Elektrik lisans tamamlama olanaklarından kesinlikle yararlanmanızı isteriz. Çünkü biliyoruz ki sonrasında aldığınız diploma ile dünyanın her yerinde kaliteli firmalarda çalışabilirsiniz. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, elektrik bölümünde AÖF elektrik lisans tamamlama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Diplomanız ve sizden istenene temel belgeler kayıt için yeterli olacaktır. Çünkü T.C. vatandaşı olan gençlerimiz herhangi bir sınava tabi tutulmamaktadırlar. Senelik harç ödemeleri de makuldür ve ülkemizle kıyaslandığında gerçekten caziptir. İki taksit olarak alınmaktadır. Taksitlerin arasında da uzun aylar vardır. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde eğitim, yüksek standartlardadır. Üniversitelerin bulundukları ülkeler de genel anlamda da yüksek okuma yazma oranı olan ülkelerdir.

AÖF elektrik lisans tamamlama, iki senelik eğitimini aldıktan sonra 3. sınıftan başlayarak devam edebileceğini bir sistemde kurulmuştur. Yani 2+2 sistemi şeklinde düşünebilirsiniz. Ülkemizde iki senelik eğitiminizi tamamladıktan sonra kalan lisans eğitiminizi yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde alabilirsiniz. Osmanlı İmparatorluğu’nun etkilerinde de kalarak oldukça zengin bir kültürde yoğrulmuş hem de Avrupa kıtasında olan bir ülkede eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Sıcak, din kardeşimiz olan insanların cennet gibi huzurlu ülkesinde eğitim yıllarınız geçecek. Üstelik üniversitelerin bulundukları ülkeler gerçekten ucuz ve bolluk bir ülkedir. Dahası size yardımcı olmak için her zaman EuroStar Yurtdışı Eğitim olarak yanınızdayız. Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!