Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektronik Lisans Tamamlama

Ülkemizde elektronik eğitimi almış ve iki senelik önlisans bölümünden mezun olmuş bir genç misiniz? Öncelikle belirtelim, elektronik eğitimi son derece geçerlidir. Bu eğitim almış olduğunuz ana dal ile, eğitiminizi tamamlayarak mühendislik alanlarında diploma alabilirsiniz. Elektrik ve elektronik eğitimi dünya alanında çalışma imkanları olan, sınırlar ötesi eğitimlerden biridir. Ancak, doğal olarak resmi olarak kalitesi ve geçerliliği kabul edilmiş yüksek öğrenim kurumlarından yararlanmanızda fayda var. Bu şekilde bir diploma ile dünyanın hemen her ülkesinde, son derece iyi firmalarda ya fa kurumlarda çalışabilirsiniz. Ülkemizde, iki senelik ön lisans eğitimini tamamlamış olan gençlerimiz de Bosna Hersek de Uluslararası Travnik Üniversitesinde, elektronik lisans tamamlama imkanlarından yararlanabilirler.

Elektronik lisans tamamlama eğitim imkanından yararlanmak için Kurumumuz Eurostar ile iletişime geçebilirsiniz ve detayları öğrenebilirsiniz. Bu imkanı kesinlikle göz ardı etmemenizi dileriz çünkü harika bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Öncelikle belirtmek gerekir, Bosna Hersek üniversitelerinin tamamında olduğu gibi, Uluslararası Travnik Üniversitesi de ülkemizden öğrencileri sınavsız şekilde kabul etmektedir. Yani YGS stresi yaşamayacaksınız.

Diplomanız ve sizden istenen bazı temel belgelerle başvurunuzu yapabilirsiniz. Öte yandan, senelik üniversite harçlarının, ülkemizle kıyaslandığında son derece uygun olduğunu da ekleyelim. Üstelik eylük ve ocak ayları olmak üzere iki taksitle ödeyebilirsiniz. Travnik, Avrupa nın en ekonomik, en ucuz şehirlerinden biridir. Ulaşım da ekonomik olmakla birlikte, birçok yere yürüyerek de gidebilirsiniz. Yani öğrenci olarak yaşam giderleriniz asla fazla olmaz.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde, tam anlamıyla barış ve huzur içinde, son derece sosyal bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Spor ve sanat aktiviteleri dahil, birçok etkinliğe katılabilirsiniz. Elektronik lisans tamamlama eğitimin Türkçe verildiğini önemle ekleyelim. Yani, Türk öğrenciler için tamamen Türkçe eğitim verilmektedir. Zorlanmadan, adeta ülkemizdeki bir üniversite eğitim alır gibi okuyabilirsiniz. Tabi bazı avantajlarla. Üniversite Bologna kriterlerine uygun ve resmi AB üniversitesidir. Aldığınız diploma tüm kıtada resmi kabul edilir ve tanınır. Mezun olduktan sonra yurt dışı çalışma alanlarını da değerlendirebilirsiniz. YÖK tarafından da tanınan diplomanızla ülkemizde de çalışma alanları sizleri bekliyor olacak.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!