Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Teknolojisi Lisans Tamamlama

Uluslararası Travnik Üniversitesinde, ülkemizde almış olduğunuz elektronik haberleşme teknolojisi önlisans eğitiminize lisans tamamlama yapabilirsiniz. Bu şekilde, ön lisans mezuni iken, lisans mezunu haline gelecek ve mühendis olarak kariyer yapabileceksiniz. Sevgili öğrencilerimiz, bu harika fırsatı size firmamız Eurostar güvencesinde tanıtmaktayız. Bosna Hersek Üniversitelerinin en beğenilenlerinden biri Uluslararası Travnik Üniversitesi bünyesinde Elektronik Haberleşme Teknolojisi lisans tamamlama imkanlarından yararlanarak bu şansı elde edeceksiniz.

Elektronik Haberleşme Teknolojisi lisans tamamlama başvurunuzu yapmak için, kurumumuzdan detaylı bilgi ve yardım alarak, yılın 12 ayında başvuru yapabilirsiniz. Diplomanız ve sizden istenen birtakım resmi belgelerle başvurunuzu yapmanız yeterli olacaktır. Yani ne bir sınav, ne de sınav puanı şartı aranmamaktadır. Bu durum lisans tamamlama için gerçekten harika bir seçenektir. Çünkü Uluslararası Travnik Üniversitesi Bologna kriterlerine uygun, AB ülkeleri tarafından kabul edilen bir eğitim kurumudur. Mezun olduğunuzda size verilecek diplomanız, uluslararası anlamda geçerli, hatta tam 47 Avrupa Ülkesinde geçerli bir diplomadır. YÖK onaylıdır aynı zamanda. Hem ülkemizde, hem de yurt dışında çalışma olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi bünyesinde seçkin bir eğitmen kadrosu ile %100 Türkçe olarak eğitim alacaksınız. Elektronik Haberleşme Teknolojisi lisans tamamlama eğitimi için de aynı durum geçerlidir. Az öğrenciden oluşan sınıflarda, inter aktif katılımlarla, en modern laboratuvarlarda eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz. Üstelik Travnik bir öğrenci için gerçekten yaşanılası bir şehirdir. Huzur içinde, son derece ucuz bir kentte modern ve uluslararası bir ortamda senelerinizi geçirebileceksiniz. Avrupa nın en ucuz kentlerinden biridir.

Kampus son derece gelişmiş ve gençlerin kendilerini geliştirmeleri için uygun altyapının olduğu şekilde düzenlenmiştir. Spor, kültürel ve sanatsal akitiviteler, öğrenci kulüpleri sizleri bekliyor. Hem yabancı, hem Boşnak, hem de Türk öğrencilerle güzel zaman geçirebilirsiniz. Hem modern bir altyapı, hem doğa, hem de tarih kokan bir kentte güzel üniversite yılları geçirebilirsiniz. Üstelik mezun olduktan sonra, isterseniz sadece lisans eğitimi ile yetinmeyip yüksek lisans gibi olanakları da tercih edebilirsiniz. Parlak bir gelecek sizi bekliyor sevgili gençler. Eurostar olarak bugüne kadar birçok gencimizin yurtdışı eğitimlerini memnun şekilde almalarına vesile olduk. Sizi de bekliyoruz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!