Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Teknikerlerine Lisans Tamamlama

Ülkemizde elektrik teknikerliği eğitimi alan değerli öğrencilerimiz, Eurostar danışmanlığı ile Bosna Hersek in en seçkin üniversitelerinden birinde Uluslararası Travnik Üniversitesi elektronik bölümünde lisans tamamlama şansını elde edebilirsiniz. Elektrik teknikerlerine lisans tamamlama seçenekleri için mutlaka bürolarımızdan, çağrı merkezimizden ya da internet sitemizden iletişime geçiniz. Bosna Hersek üniversiteleri ülkemizden sınavsız şekilde öğrencileri kabul etmektedirler. Üstelik Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türk öğrencilerine Türkçe eğitim verilmektedir. Elektrik bölümü de aynı şekildedir. Sınıflar az kişilik sınıflardan oluşmaktadır ve inter aktif yani tüm öğrencilerin katılımları sağlanarak eğitim verilmektedir. Alsa zorlanmadan, tamamen kendi dilimizde, Türkçe eğitim almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Elektrik teknikerlerine lisans tamamlama eğitimi Türk öğrencilere önemli avantajlarla sunulmaktadır. Öncelikle belirtmek gerekir ki, Uluslararası Travnik Üniversitesi ülkemizden tamamen sınavsız şekilde öğrenci kabul etmektedir. Eğitiminizi aldığınıza dair diplomanız ve transkript gibi evrakınızı resmi kanallardan alarak sunmanız yeterlidir. Sınavsız eğitim alma olanağı Türk öğrenciler için gerçekten avantajlıdır. Sınav stresi yaşamadan, başarısız olurum korkusu olmadan hedefinize ulaşma şansınız olacaktır. Lisans tamamlamak ve hayalinizdeki elektrik mühendisliği eğitimi için kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalısınız. Size Uluslararası Travnik Üniversitesinin bu imkanını Eurostar Kurumumuz aracılığı ile sunmaktayız. Yıl içinde her zaman lisans tamamlama eğitimleri için başvurabilirsiniz. Elbette pasaport gibi yurt dışı çıkış belgelerini ve belirli bir harç miktarını tamamlamanız gerekmektedir. Bu detayları kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

Üniversite ödemelerinin harç şeklinde, yılda iki taksitle ödendiğini belirtelim. Eylül ve Ocak aylarında yapılacak ödemeler son derece makul düzeydedir. Bu detayların tümünü sizlere eksiksiz aktaracağız. Ülkemizdeki özel üniversitelerle kesinlikle kıyaslanmayacak düzeyde uygun rakamlardır. Yıllık harç ödemeleri makul olup, EURO üzerinden bedenlenmektedir. Öte yandan, genel anlamda şehirde bir öğrenci için yaşam ve eğitim giderlerinin de uygun olduğunu belirtelim. Avrupa nın en ucuz şehrinde eğitim almanın avantajını yaşayacaksınız. Elektrik teknikerlerine lisans tamamlama eğitimi bir başka köklü kurumda, hem sınavsız hem de bu kadar modern bir eğitimle ve diğer avantajlar size sunulmaz. Bunu unutmayınız. Mutlaka Eurostar olarak kurumumuzla iletişime geçin, size mühendislik diplomanızı kazandıracak bu eğitimi kesinlikle alın.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!