Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine Dikey Geçiş Puanları

Mühendislik bölümleri dünyada uluslararası anlamda, en geniş çalışma olanaklarına sahip bilim dallarından biridir. Bunlardan biri de, elektrik elektronik mühendisliğidir. Kendinize fen bilimleri alanında geçerli bir meslek istiyorsanız, kesinlikle elektrik bilimlerini düşünmelisiniz. Elektrik be elektronik mühendisliği mezunu olarak, Avrupa ülkelerinde, ABD gibi gelişmiş ülkelerde birçok firmada çalışma olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ülkemizde çalışma alanları da sizin için geniş olacaktır. Fabrikalardan, orta ölçekli işyerlerine, bankalardan kamu kurumlarına kadar birçok alanda çalışabilirsiniz. Ancak, elbette ülke dışında çalışmanız için diplomanızın uluslararası anlamda geçerli olması gerekir. Bu detayı atlamayın. Eurostar olarak önerimiz, Bosna Hersek te kaliteli yüksek öğrencim kurumlarında eğitiminize devam edebilirsiniz. Hali hazırda ülkemizde elektrik ve elektronik alanında önlisans eğitimi almakta iseniz dikey geçiş olanağından yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi bu yönde son derece gözdedir. Ülkemizden Türk öğrencilerine Uluslararası Travnik Üniversitesi çok uygun şekilde dikey geçiş olanağı sağlamaktadır. Elektrik elektronik mühendisliğine dikey geçiş puanları nedir diye soracak olursanız, gençler, kesinlikle bir puan şartı aranmamaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türk öğrenciler için sınav şartı ya da belirli bir puan uygulaması söz konusu değildir. Elektrik elektronik mühendisliğine dikey geçiş puanları konusunda rahat olunuz ve bazı temel belgeler dışında kural olmadığını biliniz. Diploma ve bazı temel belgeler sizden istenmektedir. Kayıt süresi, belgeler ve harç ödemeleri gibi tüm detayları Eurostar olarak bizden öğreneceksiniz. Rehberliğimden ayrılmayın.

Elektrik elektronik mühendisliğine yatay geçiş imkanı bu kadar kolayken kesinlikle Uluslararası Travnik Üniversitesi ne dikey geçiş imkanını kaçırmayın. Geleceğinizi doğru ve garantili şekilde yönlendirmelisiniz. Türkçe eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Kaliteli ve seçkin bir eğitmen kadrosu ile modern tekniklerle donanmış sınıf ile laboratuvarlarda eğitim alacaksınız. Diplomanız her ülkede ve her alanda geçerli olacak. Üstelik zengin bir kültür içinde, farklı bir yaşam deneyimi alarak bu süreci tamamlayacaksınız. Üniversitenin harç yani okul ücretlerinin de gerçekten ekonomik olduğunu ekleyelim. Dikey geçiş harçları da kesinlikle sizi zorlamayacaktır. Hem Bosnaş, hem de birçok yabancı öğrenci ile tanışarak sınırlarınızı genişleterek, farklı bir çevre edineceksiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!