Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Dikey Geçiş Şartları

Bosna Hersek Balkanlar ın en güzel ülkelerinden biri olup, din kardeşlerimiz olan Boşnakların ağırlıklı olarak yaşadığı bir ülkedir. Yemyeşil ve huzurlu Balkanlar coğrafyasının en güzel ülkelerinden biridir. Yaşam şartları açısından da tercih edilmesi gereke bir ülkedir. Herşeyden önce ekonomik anlamda, ülkemize oranlar ve birçok Avrupa ülkesinden çok daha ucuz bir ülkedir. Türkiye den vize alınmamaktadır. Boşnak Halkının Türk insanlarına sevgisi, Osmanlı İmparatorluğu zamanlarına uzanmaktadır. Aramızda farklı bir kültür bağı ve sevgi olduğunu söylemek yanış olmaz. Tüm bunların yanında, Bosna Hersek Türk üniversite öğrencileri için de gerçekten önemli avantajlar sağlamaktadır. Başta Uluslararası Travnik Üniversitesi olmak üzere, ülkenin gerçekten köklü ve seçkin eğitim kurumlarında üniversite eğitiminizi yapabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi güzel kent Travnik te bulunmaktadır. Ülkemiz öğrencilerine sınavsız şekilde dikey geçiş imkanı da sağlanmaktadır. Özellikle geleceği son derece parlak elektronik ve elektronik mühendisliği bölümünde eğitiminizi alabilirsiniz. Dikey geçiş imkanı da aynı şekilde mümkündür. Elektrik elektronik mühendisliği dikey geçiş şartları konusunda çekinceniz ve ön yargınız olmasın. Uluslararası Travnik Üniversitesinde elektrik elektronik mühendisliği dikey geçiş şartları Türk öğrenciler için asla zorlayıcı değildir. Herhangi bir dgs puan şartı veya sınav şartı aranmamaktadır. Lise diplomanız, yani bu lise meslek yüksek okulu diplomasıdır, okulunuzdan alacağınız transkript belgeniz, resmi onaylı şekilde verilmelidir. Bunu dışında elbette yurt dışına çıkmak için pasaport gerekmektedir. Size istenen belgeler ve okul ücretleri konusunda tüm bilgileri vereceğiz.

Elektrik elektronik mühendisliği dikey geçiş şartları yanında, elbette okul için de belirli bir miktar harç ödemesi yapmanız gerekmektedir. Ödemenizi yapmanız durumunda kayıt için tüm işlemler tamamlanır. Okul ücretleri son derece makul olup, asla sizi zorlamayacak durumdadır. Bunun yanında, senede iki taksitle ödeyebilirsiniz. Genel anlamda, şehirde konaklama, yeme içme gibi giderlerin de son derece makul olduğunu ekleyelim. Evde veya odada kalma ya da yurtta konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Harika bir üniversite yaşamı sizi bekliyor. Geleceğe güvenle bakmak için mavi diplomanız sizi bekliyor. Bu güzel fırsatı kaçırmayın. Eurostar hep sizinle olacak.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!