Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Bölümü AÖF Lisans Tamamlama

Uluslararası Travnik Üniversitesinde hayalini kurduğunuz elektrik ve elektronik mühendisliği bölümünde eğitiminizi tamamlayabilir ve meslek diplomanızı alabilirsiniz. Ülkemizde bir önlisans öğrencisi iken, seçkin üniversitede eğitim alarak elektrik bölümü AÖF lisans tamamlama olanakları sayesinde, artık diplomalı bir mühendis olabilirsiniz. İki senelik önlisans eğitiminizi aldınız ve artık çalışma hayatına başlayabilirsiniz. Elbette, hemen de çalışabilirsiniz değerli gençler.

Elektik bölümü çalışma alanı geniş bir daldır. Kendi işinizi kurabilirsiniz, çeşitli işletmelerde çalışabilirsiniz. Ancak, gelişen ve küreselleşen dünyada kişilerin kendilerini geliştirmeleri gerekir. Bunu eklememize izin verin. Bu nedenle, işinde deneyimli ve uzman firma olarak, Euro star olarak tavsiyemiz ufkunuzu her zaman geniş tutun. Elinizde birçok olanak olduğunu unutmayın.

Son derece köklü bir üniversite olan Uluslararası Travnik Üniversitesinde, elektrik bölümü AÖF lisans tamamlama imkanını elde edebilirsiniz. Üstelik kesinlikle sınavsız şekilde. Bosna Hersek üniversitelerinde, ülkemizden sınavsız olarak öğrencilerimiz kabul edilmektedir. Gerekli şartlara haiz yani diploması olan gençlerimiz de lisans tamamlama, master gibi imkanlardan yararlanabilirler. Siz de elektrik alanında aldığınız eğitiminize bu şekilde devam edebilirsiniz.

Sevgili gençler, biz Eurostar olarak hem yurt içinde, hem de yurt dışında size yardımcı olmaya hazırız. Geleceğinize donanımlı olarak bakmanız kaliteli bir eğitimden geçer. Uluslararası Travnik Üniversitesinde bunu en özel şekilde yapabilirsiniz. Elektrik bölümü AÖF lisans tamamlama eğitimi Türkçe olarak verilmektedir. Ayrıca öğrencilerin modern tekniklerle, deneme yanılma yöntemi ile modern bir eğitim alması sağlanmaktadır.

Kayıtların süresi tüm yıl boyunca alınabilir. Kurumumuzdan bilgi alabilirsiniz. Hem internet sitemiz, hem şubelerimiz, hem de telefon üzerinde çağrı merkezimizden yararlanabilirsiniz. Elbette aklınızda birçok soru olacaktır, yanıtlamaya ve size sonuna kadar yardımcı olmaya hazırız. Geçmiş yıllarda yurt dışında eğitim almak gerçekten çok büyük maliyetlerdeydi ancak günümüzde asla bu rakamlar geçerli değildir. Önyargılarınızı bırakın ve bilmek istediğiniz herşeyi kurumumuzdan öğrenin. Üstelik üniversiteden aldığınız diplomanızın AB kirterlerine uygun ve AB ülkelerinde geçerli olduğunu belirtelim. Yani mezun olduktan sonra sadece ülkemizde çalışmak zorunda değilsiniz. Diğer ülkelerde master yapabilir veya çalışmaya başlayabilirsiniz. Kariyer planlarınızı çok daha geniş sınırlarda tutabilirsiniz.

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!