Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Önlisans Lisans Tamamlama

Değerli öğrencilerimiz, Eurostar güvencesi ile sizlere, Uluslararası Travnik Üniversitesinde önlisans tamamlama imkanlarını sunmaktayız. Üniversitenin tüm bölümlerinde ön lisans ve lisans tamamlama imkanları sunulmaktadır. Bosna Hersek Travnik de bulunan üniversiteli köklü yapısı ve donanımlı eğitim kadrosu ile dikkat çekmektedir. Üniversitenin iddialı olduğu bölümlerden biri de elektrik bölümü ve mühendisliği bölümleridir. Uluslararası Travnik Üniversitesi elektrik mühendisliği bölümünde, kendinizi geleceğe hazırlayacak eğitimi alarak, son derece geçerli bir meslek sahibi olacaksınız. Türk öğrencilere yatay geçiş, önlisans tamamlama imkanları da sunulmaktadır yukarıda belirttiğimiz gibi. Elektrik önlisans lisans tamamlama imkanı ile önlisans eğitiminize kaldığınız yerden devam edip, lisans eğitiminize de geçebilirsiniz.

Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitim Türk öğrencilere Türkçe olarak verilmektedir. Hatta bazı bölümlerde ülkemizden gelen eğitmenlerin dersler verdiklerin belirtelim. Kendi dilinizde, uzman eğitim kadrosu, modern ekipmanlarla derslerinizi alacaksınız. Elektrik önlisans lisans tamamlama için tüm sene boyunca kurumumuz Eurostar dan bilgi alabilirsiniz. Size her adımda yardımcı olacağız. Türkiye de kayıt aşamasından, yurt dışında eğitim süreciniz boyunca yanınızdayız. Elektrik Önlisans lisans tamamlama ile mesleğinizi donanımlı şekilde yapmanızı sağlayacak bir eğitim alacaksınız. Ayrıca, diplomanız, Bologna kriterlerine uygun mavi diploma olacak. Yani AB ülkelerinin tümünde geçerli olacak. Aynı şekilde, YÖK tarafından tanındığından elbette ülkemizde de geçerli olacak. Yani mezun olduktan sonra çalışma alanınız sadece ülkemiz olmayabilir. Birçok yabancı ülkede de çalışma olanağı yaratabilirsiniz.

Bosna Hersek, Travnik te bulunan üniversite ise güzel bir kampusa sahip. Gençlerin eğitim yanında sosyal aktiviteleri için birçok imkan bulunmaktadır. Travnik kent olarak da son derece tarihi ve bakımlı bir kenttir. Osmanlı nın tüm izlerini taşıyan şehirlerden biridir. Nüfusu az ve rahatlıkla öğrenci olarak konaklayabilirsiniz. Zaten genel anlamda Bosna Hersek ve özel olarak Travnik buram buram Türk kokan, Osmanlı kokan bir kenttir. İnsanları sıcak ve halkın büyük bir kısmı Türkçe konuşmaktadır. Genel olarak ülkede geçim de kolaydır. Ekonomik anlamda öğrencilerin zorlanmayacağını söyleyebiliriz. Üniversite harçları da makul rakamlardadır ve ülkemizdeki birçok üniversiteden kat be kat uygundur. Her açıdan avantajlı eğitim olanakları için mutlaka Eurostar ile iletişime geçmelisiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!