Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Taban Puanları

Bosna Hersek, bağımsız bir ülke olmasından itibaren, eski Yugoslavya da olduğu gibi eğitime önem vermiş olup, ilk öğretimden yüksek eğitim kurumlarına kadar özenli bir eğitim politikası yürütülmektedir. Okuma yazma oranı çok yüksek olan ülkenin oturmuş bir yüksek öğrenim sistemi olduğunu da ekleyelim. Bosna Hersek in en bilinen ve önemli üniversitelerinden biri de Uluslararası Travnik Üniversitesidir. Ülkenin en güzel kentlerinden biri olan Travnik, gerçekten güzelliği ve huzuru ile yaşanılası bir kenttir. Ülkede genel olarak yaşam standartları yüksek, masraflar açısından da ucuz bir ülkedir. Ekonomik anlamda Türkler için kesinlikle pahalı bir yaşam olmadığını belirtmek gerekmektedir. Travnik de genel anlamda, Avrupa nın en ucuz kentlerinden biridir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türk öğrencilerini tamamen sınavsız şekilde kabul etmektedir. Dgs taban puanı sistemi bulunmamaktadır. Yani bir puan şartı aranmamaktadır. Ülkemizde bildiğiniz üzere bir sınav sistemi ve şartı aranmaktadır. Bu durum Bosna Hersek üniversiteleri için geçerli değildir. Uluslararası Travnik Üniversitesi mühendislik fakültelerinde başarılı eğitimler veren bir kurumdur. Uzman eğitmenleri ile son derece kaliteli bir eğitim sürdürülmektedir. Az kişilik sınıflarda başarılı interaktif eğitim gerçekleşmektedir. Özellikle elektrik mühendisliği alanında eğitim almak isteyen gençler, sizin için harika bir eğitim fırsatı sunuyoruz. Eurostar olarak her zaman Türk öğrencilerinin yurtdışında cazip eğitim olanaklarını sizlere aktarmaktayız. Uluslararası Travnik Üniversitesi elektrik mühendisliği fakültesinde de mükemmel bir eğitim alabilirsiniz. Elektrik mühendisliği taban puanları için de bir puan şartı aranmamaktadır.

Önlisans eğitimş almış ve lisans tamamlama yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda da bilmelisiniz ki, elektrik mühendisliği taban puanları konusunda bir şart aranmadığını eklemek gerekmektedir. Dediğimiz gibi temelde elektrik mühendisliği taban puanları konusunda bir şart aranmamakla birlikte, üniversitenin kapasitesi oranında öğrenci kabul ettiğini ekleyelim. Yani elbette, belirli bir kontenjan sistemi söz konusudur. Bu sayı tamamlanmadan bürolarımızla iletişime geçerek kaydınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Lisans tamamlama için de başvurunuz ve önlisans mezunu iken, dünya da geçerli diplomanızla bir elektrik mühendisi olunuz. Bunu sadece iki sene daha eğitim alarak yapabileceksiniz. Fırsatı kaçırmayınız.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!