Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Elektronik Lisans Tamamlama

Değerli elektrik elektronik yüksek okul, önlisans mezunları, sizler için çok ama çok önemli bir lisans tamamlama imkanını sunmak istiyoruz. Uzun yıllardır, profesyonel çalışmalarımızla Eurostar olarak, yurt dışında, Türk öğrencilerimizin yanındayız. Bugüne kadar birçok öğrencimizin mutlu bir şekilde yurt dışında eğitim almalarına yardımcı olduk. Her zaman size destek ve yardımcıyız. Hem yurt içi, hem de yurt dışı şubelerimizde elemanlarımız daima sizlerin yanındadır. Uluslararası Travnik Üniversitesinin başarılı eğitim olanaklarından da sizi yararlandırmak istiyoruz. Eğer ülkemizde, elektrik elektronik bölümlerinde meslek yüksek okulu eğitimi aldıysanız, tamamen sınavsız şekilde lisans eğitiminizi Uluslararası Travnik Üniversitesi elektrik elektronik lisans tamamlama imkanları ile yapabilirsiniz.

Uluslarası Travnik Üniversitesi elektrik elektronik lisans tamamlama imkanları, Türk öğrencilerine tamamen Türkçe olarak verilmektedir. Hatta birçok bölümde Türk hocaların eğitim verdiğini belirtmek yanlış olmaz. Öte yandan, genel anlamda, dost ve kardeş ülke Bosna Hersek adeta ülkemizin bir parçası gibidir. Oldukça rahat edeceğiniz bir ülkede bu harika eğitim fırsatını almayı kaçırmayın. Lisans tamamlama tamamen sınavsız şekilde ve sadece diplomanızı sunmak suretiyle olacaktır. Ülkemizdeki gibi bir üniversite giriş sınavı Bosna Hersek üniversitelerinde, özellikle Türk öğrenciler için uygulanmamaktadır. Öte yandan, harç ödemeleri de son derece makuldür. Travnik Avrupa nın en güzel, en yaşanılacak ve en ucuz ülkelerinden biridir. Hem kampus içinde, hem de genel anlamda şehirde rahat bir öğrencilik yaşamı sürdürebilirsiniz.

Lisans tamamlama eğitiminden sonra, elektrik ve elektrik mühendisliği diplomanızı alacaksınız. Diplomanız, tüm AB ülkelerinde geçerli olan, Bologna kriterleri kapsamında mavi diplomadır. Yani elektrik elektronik lisans tamamlama diplomanız sadece ülkemizde değil, uluslararası anlamda geçerli olacaktır. Dünya genelinde birçok elektrik üretimi yapan firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Kendi işyerinizi açabilir, Avrupa ülkelerinde yaşama ve çalışma imkanlarından yararlanabilirsiniz. YÖK tarafından da onaylıdır. Ülkemizde de kamu ve özel kurumlarda, firmalarda çalışmak için başvurabilirsiniz. Ülkemizden birçok öğrencinin Bosna Hersek üniversitelerinde eğitim aldıklarını da ekleyelim. Memnun kalacağınız bir eğitimi alarak kendinizi bir değil, birkaç basamak yükseltebilirsiniz. Mutlaka Firmamız Eurostar ile iletişime geçiniz ve bu harika fırsat ile ilgili bilgi alınız.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!