Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Bölümü Lisans Tamamlama Bölümleri

Değerli gençler, sizlere oldukça avantajlı bir lisans tamamlama imkanından bahsedeceğiz. Elektrik mezunlarımız için son derece cazip lisans tamamlama imkanı ile sizlerleyiz. Güvendiğiniz Eurostar, bildiğiniz gibi her zaman yurtdışı eğitim seçeneklerinizde sizin yanınızda. Bosna Hersek te bulunan, Uluslararası Travnik Üniversitesinde harika bir eğitim imkanını size tanıtmak istiyoruz. Elektrik alanında önlisans yani iki yıllık eğitim alan gençlerimiz, isterseniz bu eğitiminizi dört yıllık bir lisans eğitimine tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde, arzuladığınız lisans diplomanıza kavuşabilirsiniz.

Elektrik bölümü lisans tamamlama bölümleri ve merak ettiğiniz bilgileri kurumuzdan, uzmanlarımızdan ne zaman isterseniz alabilirsiniz. Tamamen sınavsız şekilde, Türkçe eğitim diliyle bu seçkin üniversitede eğitim alma imkanınızı yakalayacaksınız. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın. Mühendislik alanlarında lisans tamamlama uygulamaları üniversite bünyesinde sizi bekliyor.

Elektrik bölümü lisans tamamlama bölümleri olarak, Açık öğretim fakültesinden sonra lisans tamamlama, myo elektrik lisans tamamlama, teknikerler için lisans tamamlama eğitimleri, elektrik bölümü, elektronik bölümü lisans tamamlama, mühendislik lisans tamamlama gibi farklı seçenekler sizleri bekliyor. Değerli gençlerimiz, kesinlikle elinizdeki önlisans diplomanızla yetinmek zorunda değilsiniz. Malum ülkemizdeki sınav sisteminin, çalışmanın, stresin sizi zorladığının farkındayız. Bunları yaşamak zorunda değilsiniz. Seçkin eğitmen kadrosu ile Avrupa nın tanınan, kabul edilen üniversitelerinden birinde eğitim alma şansı sizi bekliyor. Üstelik aldığınız mavi diplomanız tüm AB ülkelerinde de tanınacaktır. Çünkü bir AB üniversitesinde eğitim alacaksınız. Elektrik Mühendisliği , Elektronik Mühendisliği bölümlerinden birini seçerek 4 yıllık lisans mezunu olabilirsiniz.

Elektrik bölümü lisans tamamlama bölümleri, sınavsız şekilde yani sadece diplomanızla kayıt yaptırabileceğiniz şekilde sizi bekliyor. Üstelik harç miktarları da kesinlikle sizi zorlamayacak. Travnik gibi yaşanılası bir müze kentte, estetik bir ortamda yıllarınızı geçireceksiniz. Uzaktan eğitim alma seçeneklerini de kurumumuza danışabilirsiniz. Ülkenize yakın, dost ve kardeş, dindaş bir ülkede huzurlu ve seçkin bir eğitim alabileceksiniz. Sonrasında YÖK onaylı diplomanızla ülkenize döneceksiniz. Hem kamuda, hem özel kurumlarda, firmalarda iş arayabilirsiniz. Kalıp master veya yüksek lisans şeklinde ve devam olarak eğitiminize devam da edebilirsiniz. Mutlaka bu eğitim seçeneğini değerlendirin ve geleceğinize önemli bir ivme katın. Eğitim alırken bu güzel şehirde çalışabilirsiniz. Part time iş olanakları sizi bekliyor.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!