Uluslararası Travnik Üniversitesi AÖF Elektrik Lisans Tamamlama

Gençler, temel eğitimini aldığınız elektrik bölümünden mezun olduktan sonra, kendinizi bu kadar eğitim için yeterli görmeyin, her zaman daha ileri gidebilirsiniz. Elektrik bilimleri unutmayın ki, her zaman geçerli ve mesleki anlamda geniş olanaklar sunan bir bilim dalıdır. Bu temel eğitiminiz üzerinden, bilgisayar teknolojilerine, elektrik üzerine birçok farklı çalışma alanlarına uzanabilirsiniz. AÖF de aldığınız önlisans eğitiminizi devam ettirebilirsiniz. Üniversite sınavlarına girmek istemiyorum, bu stresi yaşamak istemiyorum diyorsanız, kurumumuza danışın. Eurostar olarak size desteğe, yardıma her zaman hazırız. Size yurt dışı eğitim olanakları hakkında her zaman en cazip olanakları Eurostar tanıtmaktadır. Ayrıca eğitim yıllarınızda her zaman yanınızdayız.

AÖF Elektrik lisans tamamlama olanaklarından kesinlikle yararlanmanızı isteriz. Çünkü biliyoruz ki, sonrasında aldığınız diploma ile dünyanı her yerinde, kaliteli firmalarda çalışabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi elektrik bölümünde AÖF elektrik lisans tamamlama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Diplomanız ve sizden istenene temel belgeler kayıt için yeterli olacaktır. Çünkü T.C. vatandaşı olan gençlerimiz herhangi bir sınava tabi tutulmamaktadırlar. Senelik harç ödemeleri de makuldür ve ülkemizle kıyaslandığında gerçekten caziptir. İki taksit olarak alınmaktadır. Taksitlerin arasında da uzun aylar vardır. Öte yandan, eğitim Türkçe verilmektedir. Bu da Türk öğrenciler için son derece avantajlıdır. Çoğu Türk olan eğitmenlerden zorlanmadan seçkin bir eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim gerçekten yüksek standartlardadır. Bosna Hersek genel anlamda da yüksek okuma yazma oranı olan bir ülkedir.

AÖF elektrik lisans tamamlama, iki senelik eğitimini aldıktan sonra 3. Sınıftan başlayarak devam edebileceğini bir sistemde kurulmuştur. Yani 2+2 sistemi şeklinde düşünebilirsiniz. Ülkemizde iki senelik eğitiminizi tamamladıktan sonra, kalan lisans eğitiminizi Uluslararası Travnik Üniversitesinde alabilirsiniz. Osmanlı İmparatorluğu nun etkilerinde de kalarak oldukça zengin bir kültürde yoğrulmuş, hem de Avrupa Kıtasında olan bir ülkede eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Sıcak, din kardeşimiz olan insanların cennet gibi, huzurlu ülkesinde eğitim yıllarınız geçecek. Üstelik Travnik ve genel olarak Bosna Hersek gerçekten ucuz ve bolluk bir ülkedir. Dahası, size yardımcı olmak için her zaman Euro Star olarak yanınızdayız. Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!